Dėl riaušių D. Britanijoje lietuviai neskuba atsisakyti skrydžių į Londoną

Per pastarąsias dienas, Didžiosios Britanijos miestų gatvėse vykstant riaušėms, Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ nesulaukė didesnio lietuvių noro susigražinti bilietus į Londoną ar pakeisti skrydžio laiką-datą. Netgi priešingai, oro bendrovė užfiksavo bilietų pardavimo padidėjimą, tiesa, tai galima sieti su vykusiu bilietų išpardavimu.

„airBaltic“ atstovų teigimu, paprastai, kilus riaušėms ar neramumams įvairiose pasaulio šalyse, oro bendrovės keleiviai kur kas dažniau perka kelionės draudimą ar renkasi datos ir laiko pakeitimo galimybę. Tačiau prasidėjusios riaušės Londono ir kelių kitų Didžiosios Britanijos miestų gatvėse kol kas žymiai nepaveikė draudimo produktų pardavimų (bilietus perkant svetainėje www.airbaltic.com). Oro bendrovės duomenimis, keleiviai aktyviau pirko „Economy Flex“ klasės bilietus į Londoną – rugpjūčio 6-10 dienomis jų buvo parduota 20 proc. daugiau, palyginus su tuo pačiu metu pernai. Šios klasės bilietai suteikia galimybę nemokamai pakeisti jų skrydžio datą ir laiką.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12354684sec.