Nemokamai atsiliepti galima ir Gvinėjoje

Mobilaus ryšio tiekėjas „airBalticcard Mobile“ dėl žemesnių tarifų pokalbiams susitarė dar su 39 pasaulio šalių operatoriais. Nuo dabar keliautojai, būdami 117-oje pasaulio šalių, gali atsiliepti nemokamai, o kalbėti žymiai mažesniais tarifais, nei įprastai.

Atsilieptas skambutis, naudojantis šiuo mobiliuoju ryšiu, nieko nekainuoja tolimoje ir nepažįstamoje Gvinėjoje, egzotiškoje Indijoje, Turkijos ar Egipto kurortuose, Rusijoje ar Izraelyje, Europos Sąjungos šalyse bei daugelyje kitų šalių.

Nuo 2011 metų rugsėjo 1 d. dar sumažėjo skambučių su „airBalticcard Mobile“ kortele kainos. Viešint 190-yje pasaulio šalių galima skambinti nuo 69 centų už minutę – kainos skiriasi priklausomai nuo šalies. Pavyzdžiui, skambinant iš Kinijos galima sutaupyti 4 kartus – 10 minučių pokalbis iš tolimosios Kinijos kainuoja 18,30 litų (vietoj 69 ar 86 litų, kuriuos Lietuvos abonentas turėtų sumokėti už skambutį savo įprastam operatoriui).

Be mobiliojo ryšio paslaugų keliaujantys gali naudotis ir „airBalticCard Mobile“ mobiliuoju internetu – už 2,42 Lt/1 MB visose Europos Sąjungos šalyse ir Turkijoje.

Skirtingai nuo kitų išankstinio mokėjimo kortelių, „airBalticcard Mobile“ kredito galiojimo terminas yra 2 metai nuo paskutinio atlikto skambučio. Taigi jei sąskaitoje lieka lėšų, jas galima išnaudoti kitos kelionės į užsienį metu.

Lietuvos telekomunikacijų paslaugų rinkoje „airBalticcard Mobile“ pristatyta šio mėnesio pradžioje. Šiomis išankstinio mokėjimo kortelėmis prekiaujama „airBaltic“ lėktuvuose, oro bendrovės bilietų kasose, taip pat interneto puslapyje www.airbalticcard.lt. „airBalticCard Mobile“ pradėjo veikti 2006 metais Latvijoje. Šiuo metu SIM kortelės vartotojų gretose yra Skandinavijos šalys, Vokietija, Austrija, Šveicarija, Kroatija, Rusija, JAV, Kanada ir kitos.

 

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13145208sec.