airBaltic didins skrydžių į Amsterdamą ir Briuselį skaičių

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ vasaros skrydžiu sezonu didins reisų iš Rygos oro uosto į Amsterdamą ir Briuselį skaičių.

„airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gausas teigė, kad darbo dienomis skrydžiai bus vykdomi dukart per dieną, todėl keleiviai galės nuskristi į Amsterdamą ir Briuselį ir grįžti tą pačią dieną. Šeštadieniais ir sekmadieniais bus vykdoma po vieną skrydį.

Oro bendrovė nuo kovo 25 d. iš Rygos į Amsterdamą skraidys 12 kartų per savaitę. Pernai šiuo maršrutu buvo skrendama 7 kartus per savaitę. Iš Latvijos sostinės į Briuselį „airBaltic“ lėktuvai vyks taip pat 12 kartų per savaitę – penkiais skrydžiais per savaitę daugiau nei tuo pačiu metu pernai. Bilietai į vieną pusę kainuoja nuo 221 lito, įskaitant mokesčius.

Vasaros skrydžių sezonu tarp Vilniaus ir Rygos „airBaltic“ planuoja vykdyti 49 skrydžius per savaitę – po 7 skrydžius kasdien, todėl keleiviai galės naudotis patogiais jungtiniais skrydžiais į daugiau nei 60 „airBaltic“ tinklo krypčių.

Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galima rasti oro bendrovės svetainėje internete adresu www.airbaltic.lt.

Skrydis (iš Rygos oro uosto)

Skrydžių dažnumas

Pradžia

Kaina*, Ekonominė klasė

Kaina*,

Verslo klasė

Amsterdamas

12 skrydžių per savaitę

Kovo 25

221 LTL/EUR 64

1170 LTL/EUR 339

Briuselis

12 skrydžių per savaitę

* Mažiausia kaina, įskaitant mokesčius, prieinama http://www.airbaltic.lt/.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

Apie bendrovę:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.144943sec.