airBaltic atnaujina skrydžius į Dubliną

Vasaros sezono metu Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ atnaujins skrydžius tarp Dublino ir Rygos oro uostų. Šiuo maršrutu patogiai savo tikslą pasieks tiek Latvijos ir Airijos keleiviai, tiek skrendantieji tranzitu per Rygos oro uostą.

„Vėl skraidyti į Dubliną vasaros sezono metu nusprendėme sulaukę mūsų keleivių prašymų ir matydami stiprų susidomėjimą skrydžiais šia kryptimi“, – sakė „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gausas.

Skrydis (iš Rygos oro uosto)

Skrydžių dažnumas

Pradžia

Kaina*, Ekonominė klasė

Kaina*,

Verslo klasė

Dublinas

4 skrydžiai per savaitę

Birželio 1 d.

221 LTL/EUR 64

1067 LTL/EUR 285

* Mažiausia kaina, įskaitant mokesčius, rinkliavas ir mokamas paslaugas.

Nuo birželio 1-osios „airBaltic“ atnaujins skrydžius maršrutu Ryga – Dublinas 4 kartus per savaitę. Skrydžiai iš Rygos į Dubliną bus vykdomi kiekvieną pirmadienį, trečiadienį, penktadienį ir sekmadienį. Iš Dublino į Rygą bus skrendama kiekvieną pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Numatoma kelionės trukmė 3 val. 15 min., o skrydžiai bus vykdomi lėktuvu „Boeing 737“.

Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį, galima rasti bendrovės internetinėje svetainėje adresu http://www.airbaltic.lt/.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

Apie bendrovę:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13050318sec.