airBaltic kelionės partnerį parinks pagal pomėgius ir poreikius

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pirmoji pasaulyje pradėjo teikti kelionės partnerio parinkimo paslaugą – „SeatBuddy“. Ši paslauga leis keliauti sėdint šalia keleivių, turinčių panašių pomėgių ir interesų.

„Malonu pristatyti naują paslaugą, kuri leis mūsų keleiviams skrydžio metu sėdėti šalia bendraminčių. Iš pradžių tai bus nemokama papildoma paslauga, o ją teikdami stebėsime, kokį komercinį potencialą ji turi ateityje, – sakė „airBaltic“ vyresnysis viceprezidentas pardavimams ir rinkodarai Michaelis Grimmas. – „airBaltic“ yra pripažinta viena iš dešimties inovatyviausių pasaulio oro bendrovių. Mūsų tikslas yra nuolat tobulinti savo paslaugas keleiviams, skrendantiems į ir iš daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų.“

Keleivių, kurie norės skristi šalia kaimyno su panašiais interesais, bus prašoma nurodyti savo „skrydžio nuotaiką“, hobius, pomėgius ar veiklas, kuriomis dalijasi socialiniuose tinkluose. Pageidaujantieji susikaupti ar dirbti galės pažymėti „Darbo“ laukelį, o „Verslo pokalbius“ pažymėti turėtų norintieji surasti naujų verslo pažinčių. Keleiviai, kurie kelionėje pageidautų tylos ar nenorėtų būti trukdomi, galės pasirinkti „Poilsio“ sritį.

Informacija apie keleivius bus renkama saugioje duomenų bazėje. Tinkamiausi kelionės partneriai bus parenkami automatiškai, neatskleidžiant jų tapatybės ar asmeninės informacijos. Pirmieji bandomieji skydžiai, kuriuose keleiviai bus sodinami pagal sumanią sistemą, įvyks jau birželio pabaigoje. „airBaltic SeatBuddy“ paslauga yra paremta „Satifly“ sprendimu.

Neseniai „airBaltic“ pateko į inovatyviausių pasaulyje oro bendrovių dešimtuką, kurį sudarė nepriklausoma rinkos ir vartotojų tyrimų agentūra „Airlinetrends.com“. Oro bendrovė buvo pirmoji pasiūliusi skrydžio metu išsinuomoti išskirtinio dizaino „Mini Cooper“ automobilį, įsigyti rožių ar pasinaudoti „iPad“ planšetiniu kompiuteriu. „airBaltic“ taip pat buvo pirmoji oro bendrovė, pradėjusi dviračių nuomos „BalticBike“ ir „BalticTaxi“ taksi paslaugas, o skrendantiems verslo klase suteikusi galimybę pasirinkti ekologišką maistą.

Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

Daugiau informacijos apie „airBaltic SeatBuddy“ paslaugą: www.airBaltic.com/SeatBuddy

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.92975903sec.