Ryanair Kalėdoms dovanoja dar vieną naują maršrutą iš Kauno oro uosto

Europos ypatingai pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ šiandien paskelbė apie jau antrą 2013 m. vasaros sezono skrydžių kryptį. Nuo balandžio 1 d. iš Kauno oro uosto pradedami tiesioginiai skrydžiai į Sicilijos saloje esantį miestą Trapanį. Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

Mums labai malonu pranešti apie antrą naują vasaros kryptį iš Kauno oro uosto. Lietuviai turės galimybę aplankyti išskirtinio grožio Sicilijos salą, skrisdami tiesioginiu maršrutu Kaunas (KUN) – Trapanis (TPS). Internetinėje skrydžių bendrovės svetainėje bilietus bus galima įsigyti jau nuo rytojaus. Kodėl gi Kalėdoms savo artimiesiems nepadovanojus įsimintinų atostogų“, sako „Ryanair“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Šiaurės ir Baltijos šalims Elina Hakkarainen.

Šia proga aviakompanija savo klientams taip pat dovanoja galimybę įsigyti net 100 tūkst. bilietų, kurių kaina į vieną pusę – nuo 28 Lt. Pasiūlymas galioja skrendant pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais į visas Europos šalis, bilietus perkant iki gruodžio 20 d. Juos įsigyti galima adresu http://www.ryanair.com/.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15865397sec.