airBaltic dažniau skraidys į Kišiniovą ir Amsterdamą

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ didina skrydžių į Moldovos ir Olandijos sostinesskaičių. Pirmasis papildomas skrydis į Kišiniovą yra numatytas jau sausio 16 d., o į Amsterdamą oro bendrovė dažniau skraidyti pradės nuo kovo 3 dienos.

„Įgyvendindami „airBaltic ReShape“ verslo planą, telkiamės į populiarius maršrutus ir jau šią žiemą į dvyliką Europos bei NVS šaliųskraidome dažniau.Džiaugiamės, kad į Kišiniovą ir Amsterdamą galime skristi dažniau“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovasMichaelasGrimmas.

Kelionės tikslas (iš Rygos oro uosto)

Skrydžių dažnumas

Dažnesni skrydžiai numatomi nuo

Kaina*,

„Basic“ bilietas

Kaina*,

Verslo klasė

Kišiniovas (Moldova)

3 skrydžiai per savaitę

Sausio 16 d.

190 litų/55 eurai

NA

Amsterdamas (Olandija)

11 skrydžių per savaitę

Kovo 3 d.

239 litai/69 eurai

1792 litai/ 519 eurų

* Mažiausia kaina, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius, perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas

„airBaltic“ skrydžių į Amsterdamą skaičius išaugs iki 11 kartų per savaitę, šiuo metu oro bendrovė šiuo maršrutu vykdo 10 skrydžių per savaitę. Augantis skrydžių šia kryptimi skaičius sutvirtins bendradarbiavimą su oro bendrove KLM, su kuria „airBaltic“ vykdo bendro kodo skrydžius. Tokia partnerystė oro bendrovių keleiviams leidžia nesunkiai keliauti po įvairius miestus visame pasaulyje. Skrydžių į Kišiniovą skaičių „airBaltic“ padidins nuo dviejų iki trijų per savaitę.

Kiek anksčiau oro bendrovė 2013-ųjų vasaros sezonui pristatė šešias naujas skrydžių kryptis: į Prahos, Hevizo-Balatono, Olbios (Sardinija), Rijekos, Larnakos ir Maltos oro uostus.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus oro uosto.

 

Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, septyni „Fokker 50“ ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvai. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.20766997sec.