airBaltic didina skrydžių skaičių į Kroatiją

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ vasarą dažniau skraidys į Kroatijos uostamiestį Rijeką, įsikūrusį šalia Adrijos jūros pakrantės. Miestas yra svarbių šalies ir regiono transporto jungčių kryžkelėje, todėl oro bendrovė tikisi pritraukti šiame regione pakeliauti norinčių turistų iš Baltijos, Skandinavijos, Rusijos ir NVS valstybių.

„Didinti skrydžių skaičių į Rijeką mus paskatino didžiulis keleivių susidomėjimas šiuo maršrutu. Džiaugiamės galėdami pranešti,jog vasaros kelionių įkarštyje į Rijeką skraidysime ir sekmadieniais“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovasMichaelasGrimmas.

Kelionės tikslas (iš Rygos oro uosto)

Skrydžių dažnumas

Skrydžiai numatomi nuo

Kaina*,

„Basic“ bilietas

Kaina*,

„BusinessFles“ bilietas

Rijeka (Kroatija)

2 skrydžiai per savaitę

Birželio 6 d.

190 litų/55 eurai

2010 litų/582 eurai

* Mažiausia kaina, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius, perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas

Nuo birželio 6-osios „airBaltic“ lėktuvai iš Rygos oro uosto į Rijeką skraidys du kartus persavaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Kelionė „Boeing 737” lėktuvu truks mažiau nei pustrečios valandos, o lėktuvo bilietas kainuos nuo 190 litų, įskaičiavus oro uostų mokesčiusir rinkliavas.

2013-ųjų vasaros sezonui „airBaltic“skraidins šešiomis naujomis kryptis: į Prahos, Hevizo-Balatono, Olbios (Sardinija), Larnakos, Maltos ir Rijekos oro uostus.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

 

Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, septyni „Fokker 50“ ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvai. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.23686314sec.