airBaltic dažniau skraidys į Italijos pietus

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ vasarą dažniau skraidys į Italijos uostamiestį Barį, įsikūrusį šalia Adrijos jūros pakrantės. Miestas garsėja viduramžių architektūra ir tradicine itališka virtuve, todėl oro bendrovė tikisi pritraukti turistų iš Baltijos, Skandinavijos, Rusijos ir NVS valstybių.„airBaltic“ šiuo maršrutu vykdys bendro kodo skrydžius su „Alitalia“.

„Su Bario oro uostu bendradarbiauti mums sekasi puikai.Iš Baltijos, Skandinavijos, Rusijos ir NVS šalių tikimės pritraukti keleivių, skrisiančių verslo ir poilsio tikslais. Džiaugiamėsvasaros kelionių piko metu galėdami padidinti skrydžių į šį oro uostą skaičių“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovasMichaelasGrimmas.

Kelionės tikslas (iš Rygos oro uosto)

Skrydžių dažnumas

Skrydžiai numatomi nuo

Kaina*,

„Basic“ bilietas

Kaina*,

„BusinessFles“ bilietas

Baris (Italija)

2 skrydžiai per savaitę

Balandis6 d.

294 litai/85 eurai

1551 litas/449 eurai

* Mažiausia kaina, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius, perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas

Nuo balandžio 6-osios „airBaltic“ lėktuvai iš Rygos oro uosto į Barį skraidys du kartus persavaitę –trečiadieniais ir šeštadieniais. Kelionė „Boeing 737” lėktuvu truks mažiau nei tris valandas, o lėktuvo bilietas kainuos nuo 294 litų, įskaičiavus oro uostų mokesčiusir rinkliavas.

Sezoninis maršrutas į Barį buvo pristatytas 2011 m. ir juo buvo skrendama kartą per savaitę. Šiemet pirmą kartą „airBaltic“ pasiūlys bendro kodo skrydžius ir šia kryptimi skraidys bendradarbiaudama su „Alitalia“.

2013-ųjų vasaros sezonui „airBaltic“skraidins šešiomis naujomis kryptis: į Prahos, Hevizo-Balatono, Olbios (Sardinija), Larnakos, Maltos ir Rijekos oro uostus.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, septyni „Fokker 50“ ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvai. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.27023816sec.