Vasaros sezoną SAS pasitinka tiesioginiais skrydžiais iš Lietuvos į Stokholmą ir Kopenhagą

Š.m. kovo 31 d. prasidedantį aviacijos vasaros sezoną Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS pasitinka didindama maršrutų skaičių iš Lietuvos. Nuo š.m. balandžio 1 d. keleiviai iš Lietuvos 6 kartus per savaitę tiesioginiu reisu iš Vilniaus galės pasiekti Stokholmą, oKopenhagą - 19 kartų per savaitę iš Vilniaus ir 13 kartų per savaitę iš Palangos.

Š.m. balandžio 1 d. SAS pradeda vykdytitiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą. SAS keleiviai į Švedijos sostinę bus skraidinami6 kartus per savaitę, t.y. kasdien išskyrus šeštadienius.

„Tiesioginis susisiekimas oru - svarbus veiksnys stiprinant ryšius tarp mūsų šalių. Švediško kapitalo bendrovės tiesioginius skrydžius išskyrė kaip esminį faktorių toliau gerinant verslo klimatą čia, Lietuvoje, tad šis žingsnis yra ypač sveikintinas“, -pažymėjo Švedijos ambasadorė J.E. p. CeciliaRuthström-Ruin.

Švedijos ambasadorė taip pat teigė matanti daug galimybių gerinti mūsų šalių kultūrinius santykius bei stiprinti bendradarbiavimą mokslo ir inovacijų srityse. Pasak jos, naujoji jungtis padės vystyti šiuos kontaktus, taip pat tikimasi, jog tai paskatins turizmo srautų augimą abejomis kryptimis.

„Daugiau kaip 20 metų vykdome veiklą Lietuvoje, visą šį laikotarpį stebime ir analizuojamecivilės aviacijos rinkos pokyčius ir poreikius šioje šalyje. Atnaujinę tiesioginius skrydžius iš Stokholmo į Vilnių, vertinsime šio reiso populiarumą ir jeigu matysime augantį susidomėjimą kryptimi, didinsime skrydžių dažnį“, - teigė SAS vadovė Baltijos šalims Rūta Jucienė.

SAS aviacijos vasaros sezono laikotarpiu Lietuvoje vykdys 19 skrydžių per savaitę iš Vilniaus į Kopenhagą bei 13 skrydžių per savaitę iš Palangos į Kopenhagą. Nuo š.m. balandžio 1 d. SAS pradėjus skraidinti keleivius iš Vilniaus į Stokholmą, viso skrydžių bendrovė Lietuvoje vykdys 38 skrydžius per savaitę, ir tai bus didžiausias kada nors SAS vykdytas skrydžių skaičius mūsų šalyje.

Apie SAS:

Suformuotos 1946 m., Skandinavijos oro linijos SAS yra viena seniausių ir didžiausių Europos civilinės aviacijos bendrovių. Kontrolinį SAS akcijų paketą (51 proc. akcijų) valdo Švedijos (21,4 proc.), Danijos (14,3 proc.) ir Norvegijos (14,3 proc.) vyriausybės. SAS įmonių grupė yra viena iš 1997 m. suformuoto tarptautinio skrydžių bendrovių susivienijimo „StarAlliance“ steigėjų.

Skandinavijos oro linijos SAS tapo pirmąja užsienio skrydžių bendrove, 1992 m. pradėjusia reguliarius skrydžius iš Kopenhagos į Vilnių, 2004 m. - iš Palangos į Kopenhagą, o 2013 m. balandžio 1 d. atnaujinami skrydžiai iš Vilniaus į Stokholmą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.23131895sec.