Pradedamas naujas reisas Kaunas – Maskva

Nuo birželio 16 dienos iš Kauno oro uosto į Maskvos Domodedovo oro uostą ir atgal skrydžius pradeda Rusijos aviakompanija „Rusline“. 50-ties vietų lėktuvas „Bombardier CRJ200“ kils du kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais. Kauno oro uosto keleiviai Maskvą turės galimybę pasiekti vos per 1 valandą 40 minučių.

„Reisas iš Kauno į Maskvą dar labiau išplečia mūsų skrydžių žemėlapį ir papildo jį 21-a kryptimi. Keleiviams iš Rusijos šis reisas suteiks galimybę per Kauno oro uostą dar patogiau ir pigiau pasiekti daugelį vakarų Europos miestų“, – sakė laikinai einanti generalinio direktoriaus pareigas Jūratė Baltrušaitytė.


Iš Kauno oro uosto trečiadieniais ir sekmadieniais lėktuvai kils 12:40 val., o Maskvoje leisis 15:20 val. vietos laiku. Atgal į Kauną skrydžiai bus vykdomi tomis pačiomis dienomis – trečiadieniais ir sekmadieniais. Iš Maskvos lėktuvas kils 11:00 val., o Kaune leisis 11:40 val. vietos laiku.

Pirmasis reisas numatytas birželio 16 dieną. Skrydžiai bus vykdomi iki spalio 23 dienos. Kaina į abi puses su mokesčiais – nuo 310 litų. Bilietai šia kryptimi jau parduodami aviakompanijos tinklapyje http://www.rusline.aero/ bei bilietų rezervavimo sistemose „Amadeus“ ir „Sirena 2000“.

Kauno oro uosto vasaros sezono maršrutų tvarkaraštyje taip pat numatyti skrydžiai į Kiprą, Maltą, Palmą de Maljorką, Alikantę, Kaljarį, Trapanį, Kosą, Rodą, Dubliną, Londoną (Stanstedą, Getviką, Lutoną), Birmingemą, Bristolį, Edinburgą, Oslą, Stokholmą, Tamperę, Frankfurtą, Rygą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14256883sec.