AIR LITUANICA inauguracinis skrydis į Berlyną

Vilniaus oro uosto Verslo klubo salėje Rugpjūčio 5 d. pirmadienį, 12:00, kviečiame Jus į trečiojo „Air Lituanica“ skrydžio atidarymą ir spaudos konferenciją tema: Lietuvos ir Vokietijos ryšių stiprinimas. Kodėl Lietuvai reikia patogaus susisiekimo su Berlynu?

Spaudos konferencijoje dalyvauja Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas p. Jonas Pinskus, Vokietijos ambasados Lietuvoje ambasadoriaus patarėjas ir pavaduotojas p. Peter Ziegler, Vokietijos ir Baltijos šalių Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) Lietuvos biuro vadovė Audronė Ercienė. Taip pat „Air Lituanica“ direktorius Erikas Zubrus pristatys trečiąjį tiesioginį reguliarųjį kompanijos maršrutą į Vokietijos sostinę. Konferencijos pradžia 12:30 val. Konferencija vyks Vilniaus oro uosto Verslo klubo salėje, tad nuo 12:00 val. laukiame Jūsų oro uosto išvykimo salėje prie Aviacijos saugumo patikros, kad galėtume sklandžiai atlikti aviacijos saugumo procedūras. Prašome Jūsų su savimi turėti asmens dokumentus.

Po spaudos konferencijos vyks keleivių sveikinimas prie laipinimo vartų ir simbolinis juostelės kirpimas. Bus sudaryta galimybė važiuoti į oro uosto peroną filmuoti ir fotografuoti orlaivio kilimo – „Air Lituanica“ į Berlyną kils 13:55 val.

Trumpas renginio planas:

12:00 atvykimas į oro uostą

12:30 spaudos konferencija Verslo klube

13:10 keleivių sveikinimas

13:40 fotografavimas, filmavimas perone

13:55 kyla lėktuvas

 

Maloniai prašome Jūsų apie apsisprendimą dalyvauti pranešti iš anksto šiais kontaktais: mob. +370 693 67485, el. p. [email protected]

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
ATTA KRASTA FESTIVAL ATTA Centre
21 июля ATTA CENTRE открывает первый фестиваль ATTA Krasta Festival, включающий фестиваль уличной еды | Žiūrėti daugiau
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
The concert will feature from popular tango pieces to completely unfamiliar, yet touching compositions from the latino music movement. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.2708652sec.