SAS įvykdė savo įsipareigojimus

SAS grupės bendrosios pajamos praėjusiais finansiniais metais (2012 m. lapkritis - 2013 m. spalis) sudarė 42,2 mln. Švedijos kronų, t.y. 0,5 proc. mažiau, nei per ankstesnį finansinį laikotarpį. Tačiau per praėjusius metus SAS ženkliai sumažinus einamąsias išlaidas bendrovės pelningumas išaugo iki 3,3 proc., kai ankstesniais metais šis rodiklis buvo neigiamas ir sudarė -1,6 proc. Kitas teigiamas praėjusių finansinių metų rezultatas - lyginant su ankstesniu laikotarpiu, SAS keleivių skaičius išaugo 3,8 proc.

„Praėję finansiniai metai buvo ypač įtempti, tačiau darbuotojų sunkaus darbo ir atsidavimo dėka bendrovės metų rezultatai teigiami, nors tai tik kelio pradžia ilgalaikio SAS pelningumo link“, - pažymėjo SAS grupės prezidentas ir vadovas Rickard Gustafson.

Ketvirtąjį ketvirtį SAS pardavė 10 proc. „SAS Ground Handling“ aptarnavimo paslaugų „Swissport“, tokiu būdu visą antžeminį aptarnavimą Skandinavijos šalyse palaipsniui perduodama išorinėms kompanijoms. Per praėjusius metus buvo toliau vykdomas SAS administracijos centralizavimas, šis darbas bus tęsiamas ir 2014 m. Rugsėjo mėn. buvo užbaigtas oro bendrovės „Widerøe“ pardavimo sandoris, o tai padėjo sumažinti SAS skolą dviem milijardais Švedijos kronų. Per metus SAS iš viso pardavė turto už 2,8 mlrd. Švedijos kronų, taip pat rugsėjo mėn. išleido obligacijų už 1,5 mrd. Švedijos kronų, kas rodo išaugusį rinkos pasitikėjimą oro bendrove.

Praėjusiais metais SAS daug investavo į paslaugų keleiviams tobulinimą – buvo atnaujinamas lėktuvų parkas, ketvirtąjį ketvirtį buvo atsisakyta paskutiniojo MD-80 orlaivio, o nuo 2014 m. SAS lėktuvų parką sudarys išimtinai tik naujausios kartos orlaiviai. Per ateinančius metus bendrovė toliau vykdys savo investicinį planą įsigyjant naujus orlaivius bei atnaujinant lėktuvų salonus.

2014 m SAS keleiviams pasiūlys 43 naujas kryptis, tokiu būdu įsitvirtindama rinkoje kaip daugiausia skrydžių siūlanti oro bendrovė Skandinavijoje.

Apie SAS:

Suformuotos 1946 metais, Skandinavijos oro linijos SAS yra viena seniausių ir didžiausių Europos civilinės aviacijos bendrovių. Kontrolinį SAS akcijų paketą (51 proc. akcijų) valdo Švedijos (21,4 proc.), Danijos (14,3 proc.) ir Norvegijos (14,3 proc.) vyriausybės.

SAS įmonių grupė yra viena iš tarptautinio oro bendrovių susivienijimo „Star Alliance“ steigėjų. 1997 metais įkurtas aljansas šiuo metu jungia 27 įvairių šalių aviacijos įmones, tarp kurių tokie aviacijos rinkos gigantai kaip Jungtinių Amerikos Valstijų „United Airlines“, Japonijos „All Nippon Airways“ ir Vokietijos „Lufthansa“.

Skandinavijos oro linijos SAS tapo pirmąja užsienio oro bendrove, 1992 metais pradėjusia reguliarius skrydžius iš Kopenhagos į Vilnių. 2004 metais bendrovė keleivius pradėjo skraidinti iš Palangos į Kopenhagą, o 2011 m. - ir iš Palangos į Oslą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.10176086sec.