«Air Lituanica» pasveikino 50 000 –ąjį keleivį

2014 m. sausio 2 d. antrajame naujųjų metų „Air Lituanica“ skrydyje į Briuselį buvo užfiksuotas 50 000 – asis keleivis.

„Esu maloniai nustebintas“, – sako Saulius Gasiūnas, laimingasis keleivis. Šventinio skrydžio kapitonas pilotas Kęstutis Zagreckas p. Sauliui įteikė sertifikatą ir dovaną - du bilietus pirmyn ir atgal bet kuria „Air Lituanica“ kryptimi.

S. Gasiūnas yra dažnas „Air Lituanica“ keleivis: „Dirbu Briuselyje Lietuvos nuolatinėje atstovybėje prie NATO, tad nuolat skraidau, manau kad ir gautą dovanų skrydį panaudosiu kelionei Briuselis – Vilnius – Briuselis“.

„Mes džiaugiamės, kad nors esame naujokai aviacijos rinkoje, tačiau aktyviai dirbame ir šiandien jau turime 50 000 – ąjį keleivį. Ačiū Jums, mieli keleiviai, kad mumis pasitikite, mes dirbame tam, kad Jūsų skrydžiai būtų saugūs ir malonūs“, – sveikindamas keleivius sakė skrydžio į Briuselį kapitonas K. Zagreckas.

Šventinio skrydžio keleiviai buvo vaišinami saldumynais, galėjo nusifotografuoti su piloto kepure iratminimui gavo šventinius ženkliukus.

Pirmajam „Air Lituanica“ orlaiviui pakilus 2013 metų birželio 30 d., šiandien oro linijų bendrovė jau pusė metų kaip veikia aviacijos rinkoje. Skrydžius pradėjusi dvejomis kryptimis, dabar „Air Lituanica“ keleivius skraidina keturiais reguliariais maršrutais į Briuselį, Berlyną, Prahą ir Miuncheną, o nuo vasario 14 d. pradės skrydžius ir į Paryžių. Šių metų planuose – du nauji orlaiviai ir naujos kelionių kryptys.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12877202sec.