«airBaltic» paslauga pateko į pasaulio inovacijų dešimtuką

Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ individualaus meniu užsakymo sistema išrinkta į novatoriškiausių 2013 m. oro bendrovių paslaugų dešimtuką. Jos vartotojai patys išsirenka, kokiais patiekalais norės mėgautis skrydžio metu. Dešimtuką sudarė nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends.com“.

„Mus pripažino kaip stiprius rinkos inovacijų kūrėjus – dešimtuką dalinamės su tokiomis pasaulinėmis bendrovėmis kaip „Delta“, „British Airways“, „Qantas“, „Air Canada“ ar „Norwegian“. Tai didelis paskatinimas nesustoti ir teikti dar modernesnes bei geresnes paslaugas”, – sako „airBaltic“ vykdomasis direktorius Martinas Sedlackis.

„airBaltic“ keleiviai individualų meniu gali sudaryti internetu. Virtualiame maisto padėkle jie patys pasirenka norimus gaminius ir sukuria savo mėgstamą patiekalą skrydžiui. Žmonės gali mėgautis patiekalais, kurie atitinka jų pageidavimus, mitybos įpročius, medicininius reikalavimus ar religinius įsitikinimus.

Keleiviai į savo virtualų padėklą galės pasirinkti iš daugiau nei 70 iš anksto užsakomų patiekalų variantų. Skrydžių metu jie galės mėgautis daržovių „risotto“, žuvies „souvlaki“, lašiša „teriyaki“ padaže, ant grotelių kepta kiauliena ar vištienos krūtinėle ir kitais patiekalais. Jie patiekiami su viena iš devynių salotų rūšių, vienu iš devynių skirtingų desertų ir pageidaujamu gėrimu.

„airBaltic“ keleiviai gali užsisakyti individualų skrydžio meniu iš karto įsigiję skrydžio bilietą arba kitu metu, tačiau ne vėliau kaip 48 valandos iki skrydžio.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

Daugiau informacijos:https://airbalticmeal.com/

Novatoriškiausiųoro bendrovių paslaugų dešimtukas 2013:

http://www.airlinetrends.com/2013/12/30/best-airline-product-and-service-innovations-of-2013/


Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15762591sec.