«airBaltic» pasiekė punktualumo rekordą

Paskutinį 2013 m. ketvirtį Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pasiekė penkių metų punktualumo rekordą. Spalį 91,7 proc. oro bendrovės skrydžių tikslą pasiekė nevėluodami arba vėluodami ne daugiau nei 15 minučių. Lapkritį tokių skrydžių buvo 96,2 proc., o gruodį – 93,2 procento.

„Klientų pasitenkinimas yra mūsų pagrindinis tikslas. Patogūs, patikimi ir punktualūs skrydžiai užtikrina, kad „airBaltic“ klientai savo kelionės tikslą pasieks laiku ar net anksčiau. Todėl vykstantys su „airBaltic“ gali lengvai suspėti į susitikimus, jungiamuosius skrydžius ar laiku sugrįžti pas savo šeimas ir draugus. Didžiuojamės savo klientams galėdami pasiūlyti vis punktualesnius skrydžius į ir iš 60 oro uostų Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Rusijoje ir NVS šalyse“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Gruodį pasiektas 93,2 proc. punktualumo rodiklis reiškia, kad 93 „airBaltic“ skrydžiai iš 100 įvyko laiku ar vėluodami ne daugiau nei 15 minučių.

2009 m. „airBaltic“ pirmoji Europoje pristatė ankstyvesnio atvykimo garantiją. Ji bendrovės keleiviams užtikrina papildomų priedų, jei skrydis vėlavo.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Artimųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.


Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.154037sec.