«airBaltic» ir «Etihad Airways» plečia bendradarbiavimą

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ ir nacionalinės Jungtinių Arabų Emyratų oro linijos „Etihad Airways“ susitarė dėl naujų bendrų jungiamųjų skrydžių vykdymo. Nuo šiol keleiviai į Rygą bei Abu Dabį galės vykti iš daugiau Europos miestų: Amsterdamo, Briuselio, Frankfurto, Miuncheno ir Ciuricho*.

Pagal atnaujintą susitarimą, kiekvieną savaitę iš Rygos į Abu Dabį bus vykdomi 37 jungiamieji skrydžiai. Pasinaudoti naujais maršrutais galės tiek „airBaltic“, tiek „Etihad Airways“ keleiviai, nes bendrovės susitarė dalintis lėktuvais ir vykdyti bendrus reisus. Keleiviai perkantys bilietus iš „airBaltic“ gaus BT kodą, o „Eithad Airways“ keleiviai – EY kodą.

Iki šiol bendrus reisus su „Etihad Airways“ Baltijos šalių oro bendrovė vykdė į Muskatą (JAE), o „Etihad Airways“ – iš Rygos į 10 Šiaurės Europos miestų: Bergeną, Bilundą, Kopenhagą, Helsinkį, Oslą, Stavangerį, Stokholmą, Taliną, Turku miestą ir Vilnių.

„Etihad Airways“ planuoja plėsti bendrų skrydžių kryptis su „airBaltic“ ir ateityje. Numatomos kryptys: iš Rygos į Kijevą, Tibilisi, Palangą ir Gotenburgą.

Skrydžių bilietus galima užsakyti interneto svetainėse www.airbaltic.com, www.etihad.com arba per kelionių agentūras.

*Keleiviai vykti iš Abu Dabio į Rygą per Ciurichą galės nuo birželio 1 dienos.

Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

Apie „Etihad Airways“:

„Etihad Airways“ savo veiklą pradėjo dar 2003 metais ir per dešimtmetį skraidino 11,5 milijono keleivių. Iš savo centrinės būstinės Abu Dabyje „Etihad Airways“ siūlo 103 skrydžio vietas Artimuosiuose Rytuose, Europoje, Azijoje ir abiejuose Amerikos žemynuose. Bendrovė šiuo metu turi 95 orlaivių parką sudarytą iš Airbus ir Boeing lėktuvų. Taip pat nuomuojasi dar 220 orlaivių įskaitant 71 Boeing 787s, 25 Boeing 777-X, 62 Airbus A350s and 10 Airbus A380s. „Etihad Airways“ investavo į „airberlin“, „Air Seychelles“, „Virgin Australia“, „Aer Lingus“, „Air Serbia“ ir „Jet Airways“. Taip pat ateityje planuoja prisidėti prie šveicarų bendrovės„Darwin Airline“ valdymo. Daugiau informacijos: www.etihad.com

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::1.13541007sec.