Nuo gegužės SAS keleivius tarp Vilniaus ir Stokholmo skraidins dažniau

Nuo š.m. gegužės 4 d. Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS keleivius tarp Stokholmo ir Vilniaus skraidins dažniau ir šiuo maršrutu iš viso vykdys 28 skrydžius per savaitę. Papildomų reisų lėktuvai iš didžiausio Švedijoje Stokholmo Arlandos oro uosto sekmadieniais kils 20:45 val., o pirmadieniais ir ketvirtadieniais – 21:05 val. Papildomų reisų lėktuvai išVilniaus oro uosto kils pirmadieniais, antradieniais ir penktadieniais 6:40 val.

Šiuo metu SAS tarp Stokholmo ir Vilniaus keleivius skraidina 24 kartus per savaitę, t.y. darbo dienomis iš šių oro uostų vykdo po 2 skrydžius per dieną, o šeštadieniais ir sekmadieniais – po vieną. Išaugus skrydžių šiuo maršrutu skaičiui, padaugės patogių jungčių skrendantiems per Arlandos oro uostą į JAV bei dižiuosius Europos miestus (Londoną, Paryžių, Briuselį, Amsterdamą, Dubliną ir t.t.), taip pat į įvairius Skandinavijos miestus, pvz. Oslą.

„Papildomi SAS reisai tarp Stokholmo ir Vilniaus – tai atsakas į iš Lietuvos skraidančių mūsų verslo klientų, norinčių pasiekti kelionės tikslą kuo ankščiau ryte, prašymus. Verslininkai, skraidantys mūsų lėktuvais tarp Vilniaus ir Kopenhagos, tokią galimybę turi jau dabar“, - pažymėjo SAS vadovė Baltijos šalims Rūta Jucienė.

SAS lėktuvai darbo dienomis iš Stokholmo Arlandos oro uosto šiuo metu kyla 8:35 val. ir 14:45 val., o iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto - 11:45 val. ir 17:55 val. Iš Švedijos sostinės oro uosto SAS lėktuvai šeštadienį ir sekmadienį atitinkamai kyla 8:35 val. ir 17:55 val., o iš Vilniaus šeštadienį - 11:45 val., sekmadienį - 21:05 val. Skrydis tap dviejų sostinių trunka apie 1,5 val.

Bilietus į papildomus SAS skrydžius maršrutu Stokholmas – Vilnius - Stokhomas bus galima įsigyti nuo š.m. kovo 25 d.

Skrydžių bendrovė SAS tarp Lietuvos ir pagrindinių Skandinavijos oro uostų šiuo metu iš viso vykdo 88 skrydžius per savaitę: 38 skrydžius per savaitę tarp Vilniaus ir Kopenhagos bei 26 skrydžius per savaitę tarp Palangos ir Kopenhagą, taip pat 24 skrydžius per savaitę tarp Vilniaus ir Stokholmo. Nuo gegužės mėnesio šis skaičius išaugs iki rekordinių 92 skrydžių per savaitę.

Apie SAS:

Suformuotos 1946 m., Skandinavijos oro linijos SAS yra viena seniausių ir didžiausių Europos civilinės aviacijos bendrovių. Kontrolinį SAS akcijų paketą (51 proc. akcijų) valdo Švedijos (21,4 proc.), Danijos (14,3 proc.) ir Norvegijos (14,3 proc.) vyriausybės. SAS įmonių grupė yra viena iš 1997 m. suformuoto tarptautinio skrydžių bendrovių susivienijimo „Star Alliance“ steigėjų.

Skandinavijos oro linijos SAS tapo pirmąja užsienio skrydžių bendrove, 1992 m. pradėjusia reguliarius skrydžius iš Kopenhagos į Vilnių, 2004 m. - iš Palangos į Kopenhagą, o 2013 m. balandžio 1 d. atnaujino skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.62428784sec.