«Turkish Airlines» didina skrydžių skaičių iš Vilniaus oro uosto iki 6 skrydžių per savaitę

„Turkish Airlines“, trečia didžiausia aviakompanija Europoje, didina skrydžių tarp Vilniaus ir Stambulo skaičių dėl didelės paklausos šiam maršrutui. Pradedant nuo balandžio 28 d. tvarkaraštis pilnėja nuo 3 iki 6 skrydžių per savaitę. Papildomi 3 skrydžiai vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir sekmadieniais Airbus 319 ir Airbus 320 modelio lėktuvais, kurie turi dvi klases: ekonominę ir verslo.

„Turkish Airlines“ atstovybės Lietuvoje generalinis direktorius H. Serkan BINYAR, vakar iš Stambulo atskridęs pirmuoju tiesioginiu skrydžiu į Vilnių, sakė: „Skrydžių iš Vilniaus skaičiaus augimas yra tiesioginis atsakas į stiprią paklausą, kurią pastebėjome nuo pat savo veiklos Lietuvoje pradžios 2013 birželį. „Turkish Airlines“ turėjo intensyvius 2013 metus Vilniuje ir dabar siūlo tris papildomus skrydžius į Stambulą. Mes taip pat skraidome kitomis populiariomis kryptimis į Viduriniuosius rytus, Tolimuosius rytus, Afriką ir Europą. Skrydžių dažnumas leis pasiūlyti mūsų keleiviams patogesnius išvykimo laikus ir geresnį susisiekimą iš Vilniaus per Stambulą.“

„Turkish Airlines“ Skytrax pripažintos kaip geriausia aviakompanija Europoje 2011, 2012 ir 2013 metais, gali pasigirti daugiau nei 247 skrydžių kryptimis su 241 prabangiais lėktuvais, įskaitant transatlantinius, Tolimųjų rytų ir Kinijos maršrutus.

“Turkish Airlines” taip pat gavo Skytrax Pasaulio geriausios verslo klasės maitinimo tiekėjos vardą 2013 metais, Pasaulio geriausios ekonominės klasės maitinimo tiekėjos 2010 metais ir Skyscanner Geriausios maitinimo tiekėjos 2011 metais. Tolimųjų skrydžių keleiviai taip pat gali pasimėgauti virtuvės šefo paslaugomis lėktuve.

Nuo 2013 birželio vykdydama skrydžius Vilniaus maršrutu, “Turkish Airlines” suteikia geriausią susisiekimą kryptimis į Tolimuosius rytus, Vidurio rytus, Afriką, Indiją, Kiniją, Aziją ir Europą per pagrindinį Stambulo oro uostą. Papildomi skrydžiai leis neribotą susisiekimą iš Vilniaus į daugiau nei 247 krypčių visame pasaulyje.

Daugiau apie aviakompaniją ir bilietų įsigijimą skaitykite www.turkishairlines.com

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19381404sec.