«Air Lituanica» gimtadienio išvakarėse – 100 000-asis keleivis

Veiklos metus mininti lietuviško kapitalo oro bendrovė „Air Lituanica“ sekmadienį skraidino jau 100000-ąjį keleivį. Savo istoriją kompanija pradėjo pernai, birželio 30-ąją, skrydžiu Vilnius–Briuselis–Vilnius. Šiandien šventinę dieną keleivius ji skraidina į Paryžių, Miuncheną, Prahą, Berlyną, Bilundą ir Taliną. Iš viso per metus „Air Lituanica“ įvykdė apie 2 tūkst. skrydžių.

100000-ąja bendrovės keleive tapo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Šokio ir judesio katedros vedėja, šokio kritikė Ingrida Gerbutavičiūtė, birželio 29 d. skridusi į Berlyną. „Su „Air Lituanica“ skraidau nuolat, nes dirbu tarp Vilniaus ir Berlyno, tad man labai pasisekė, jog atsirado tiesioginiai ir patogiu laiku skrydžiai į Berlyną“, – sakė I. Gerbutavičiūtė, linkėdama lietuviškai kompanijai gyvuoti ilgai ir plėstis į kitas šalis.

„Air Lituanica“ lėktuvai per metus iš viso nuskrido apie 2,5 mln. km, ore praleido beveik pusę metų, sudegino daugiau nei 6,5 tūkst. t kuro, pervežė apie 2 tūkst. t bagažo. Per tą laiką keleiviai skrydžių metu išgėrė apie 6 tūkst. puodelių kavos, jiems buvo išdalinta apie 600 kg saldainių. „Air Lituanica“ keleiviais rūpinasi 17 skrydžio palydovių, orlaivius valdo 11 pilotų, skrydžio saugą užtikrina 4 nuolat dirbantys lėktuvų technikai, o į visus keleivių klausimus atsako 7 klientų aptarnavimo specialistai.

Įgyvendinusi ir viršijusi lūkesčius dėl keleivių skaičiaus, aviakompanija savoskrydžių žemėlapio plėtrą taip pat vykdo pagal planą: šiuo metu iš Vilniaus oro uosto orlaiviai kyla 43 kartus per savaitę. Reguliarūs tiesioginiai skrydžiai vykdomi dviem lėktuvais iš Vilniaus į Briuselį, Berlyną, Prahą, Miuncheną, Paryžių, Taliną, vasaros sezono metu – į Geteborgą, Malmę ir Bilundą, o nuo rugpjūčio 31 d. – į Amsterdamą.

Oro bendrovė planuoja kitais metais padidinti savo parką naujais orlaiviais bei papildyti maršrutus naujomis kryptimis. Taip pat kitais metais „Air Lituanica“ sieks pervežti daugiau kaip 150 tūkst. keleivių ir būti vienu iš Vilniaus oro uoste veikiančių tradicinių vežėjų lyderiu. Per kitus dvejus metus „Air Lituanica“ siekia išplėsti savo skrydžių žemėlapį iki 13-16 maršrutų, taip pat planuoja pervežti 500-600 tūkst. keleivių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.11552191sec.