«KlasJet» pradeda skrydžius iš Vilniaus oro uosto

Naujai įsteigtas VIP užsakomųjų skrydžių operatorius „KlasJet“, besispecializuojantis privačių ir bendrovių užsakomųjų skrydžių organizavime, džiaugiasi galėdamas paskelbti apie sėkmingai gautą oro vežėjo pažymėjimą. 2014 m. pradžioje įkurta bendrovė teiks paslaugas iš savo bazinio oro uosto Vilniuje, Lietuvoje bei kitų Europos Sąjungos ir NVS šalių oro uostų ir jau liepą planuoja atlikti pirmąjį savo skrydį.

Nors Lietuvos Civilinės aviacijos administracija išdavė „KlasJet“ oro vežėjo pažymėjimą tik birželio pabaigoje, , tikimąsi, kad pirmasis vežėjo unikalaus dizaino lėktuvas pakils į orą komerciniam skrydžiui į vieną iš Viduržemio jūros kurortų jau liepos mėnesio pradžioje.

„Mes labai didžiuojamės, kad sugebėjome gauti visų taip trokštamą oro operatoriaus sertifikatą per tokį santykinai trumpą laiką. Dar labiau jaudina tai, kad bendrovė yra pasiruošusi ir gali pradėti veiklą dar vasaros sezono metu. Mūsų komanda yra visiškai pasiruošusi patenkinti ir net viršyti klientų lūkesčius,“ džiaugėsi „KlasJet“ generalinis direktorius Vitalij Kapitonov.

„KlasJet“ pradeda veiklą, turėdama du verslo klasės lėktuvus Bombardier CRJ200 ir Challenger 850. Abu orlaiviai išsiskiria unikaliu ir išskirtiniu interjero bei eksterjero dizainu. Ilgalaikėje perspektyvoje planuojama, kad bendrovė valdys iki 10 verslo klasės lėktuvų, įskaitant Embraer Legacy ir Hawker orlaivius.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.20965385sec.