Vilniaus oro uoste «Ryanair» pasveikino 15-milijoninį keleivį Baltijos šalyse

Liepos 18 dieną, didžiausia Europoje reguliarių skrydžių bendrovė „Ryanair” Vilniaus oro uoste pasveikino 15-milijoninį keleivį Baltijos šalyse – tiek aviakompanija jų pervežė nuo savo veiklos Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pradžios 2004-aisiais.

Laimingąja keleive tapo Sima Vaškelytė, skridusi iš Vilniaus į Brėmeną – jai oro linijų bendrovė padovanojo du bilietus pasirinkta kryptimi su „Ryanair“. Kiti į Brėmeną šįryt skridę keleiviai proga oro uoste buvo vaišinami keksiukais ir gaiviaisiais gėrimais.

„Per mažiau nei dešimtmetį, su „Ryanair“ skrido 1 milijonas keleivių iš Estijos, 7,5 milijono – iš Latvijos ir 6,5 milijono – iš Lietuvos. Labai smagu, kad įspūdingą 15 milijonų keleivių pasiekimą galime pažymėti Vilniuje, ir tikimės, jog Baltijos šalyse ir toliau sėkmingai augsime“, sakė Elina Hakkarainen, pardavimų ir rinkodaros vadovė Baltijos ir Šiaurės šalims.

„Sveikiname su šiuo jubiliejiniu pasiekimu aviakompaniją, kuri yra didžiausia Lietuvoje tiek keleivių, tiek skrydžių skaičiumi“, teigė Gediminas Almantas, Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus valdančios įmonės Lietuvos oro uostai, vadovas.

Baltijos šalyse „Ryanair“ savo veiklą Baltijos šalyse pradėjo 2004-aisiais Rygoje, atidarę kryptis į Londono Stanstedo ir Frankfurto Hahno oro uostus. Vieneriais metais vėliau į tą patį Londono Stanstedo oro uostą pradėti skrydžiai ir iš Kauno, kuris 2010-aisais tapo pirmąja ir vienintele „Ryanair“ baze Baltijos šalyse. Į Taliną ši aviakompanija įžengė 2010 m., o dar metais vėliau „Ryanair“ pradėjo skrydžius ir iš Vilniaus oro uosto. Šiuo metu su „Ryanair“ iš Vilniaus, Kauno, Rygos ir Talino miestus siūlomomis 52 kryptimis skrenda 2,3 milijono keleivių per metus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15726304sec.