«airBaltic» skrydžių bilietus bus galima įsigyti bitkoinais

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ tapo pirmosiomis oro linijomis pasaulyje, kurių klientai skrydžių bilietus galės įsigyti bitkoinų valiuta. Virtualiais pinigais bus galima padengti skrydžio bilietus į Europos, NVS šalių, Rusijos ar Viduriniųjų Rytų miestus.

„airBaltic“ patenka į inovatyviausių pasaulyje oro linijų dešimtuką. Pristatydami atsiskaitymo bitkoinų valiuta galimybę, mes plečiame novatoriškų paslaugų spektrą, siekdami geriausio aptarnavimo savo klientams“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martin Gauss.

Atsiskaityti už bilietus bitkoinais galima interneto puslapyje www.airbaltic.com. Bilietų kainos interneto svetainėje nurodomos eurais. Kada „airBaltic“ klientas renkasi mokėti už skrydžio bilietą, jų bitkoinai konvertuojami į eurus numatytu kursu. Konvertavimą atlieka didžiausia pasaulyje skaitmeninės valiutos mokėjimo sistema „Bitpay“, su kuria bendradarbiauja „airBaltic“. Atsiskaityti už skrydžio bilietą bitkoinais galima perkant pigiausius „airBaltic“ pagrindinės klasės (angl. Basis class) bilietus.

Bitkoinų valiuta yra programinės įrangos pagrindu veikianti mokėjimų sistema. Ji veikia nuo 2009 metų, jos apskaitos vienetas – vienas bitkoinas. Mokėjimus bitkoinais taip pat priima tokios pasaulinės bendrovės kaip Wordpress.com, Overstock.com, „Expedia“, „Dell“ ir kitos.

Kaip skelbta šių metų balandį, „airBaltic“ 2013 m. pasiekė 3,45 mln. litų (1 mln. eurų) pelną - vieneriais metais greičiau nei buvo planuota. Baltijos šalių oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje oro bendrovė skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html

Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ („airBaltic“) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21528101sec.