«airBaltic» pristato naują tiesioginį skrydį iš Talino į Berlyną

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pristato naują tiesioginį skrydį, kuriuo sujungs Estijos ir Vokietijos sostines. Iki šiol, oro bendrovė iš Talino skraidino tik į Paryžių. Skrydžiai nauju, keturių kartų per savaitę reisu bus vykdomi nuo gegužės 6 dienos.

Gerindami susisiekimą su Baltijos šalių sostinėmis ir kitais Europos miestais, mes patvirtiname savo kaip visų Baltijos šalių oro linijų vardą. Tai jau antrasis tiesioginis skrydis iš Talino, prieš metus pristatėme oro maršrutą Talinas – Paryžius. Keleiviai iš Talino galės keliauti į Europos širdį ir toliau į pietus, kur skrydžius pristatome drauge su partneriais „Air Berlin“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas..

Kelionės maršrutas

Skrydžių dažnumas

Skrydžiai numatomi nuo

Kaina *,

„Basic“ bilietas

Kaina*,

„Business Elite“ bilietas

Talinas – Berlynas

4 skrydžiai per savaitę

2015 m. gegužės 6 d.

55 eurai

409 eurai

*Mažiausia kaina, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius; perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas

Nuo gegužės 6 d. „airBaltic“ lėktuvai iš Talino oro uosto į Vokietijos sostinę Berlyną skraidins keturis kartus per savaitę lėktuvu „Bombardier Q400 NextGen“. Lėktuvo bilietas į vieną pusę kainuos nuo 55 eurų, įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galite rasti kompanijos svetainėje www.airbaltic.com.

Baltijos šalių oro bendrovė skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html

Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17979503sec.