«airBaltic» skraidins į Pizą

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pristato naują tiesioginį skrydį maršrutu Ryga – Piza. Skrydžiai į turistų pamėgtą vidurio Italijos miestą vyks kartą per savaitę nuo birželio 13 dienos.

„Pasviręs Pizos bokštas, miesto istorinis paveldas ir jo grožis yra puikiai pažįstami visam pasauliui. Džiaugiamės galėdami pristatyti naująjį skrydžių maršrutą ir pasiūlyti Baltijos šalių keliautojams galimybę praleisti vasaros atostogas saulėtoje Toskanoje. Piza garsėja turtingu kultūriniu gyvenimu, istorinėmis ekskursijos, ir, žinoma, žymiuoju Toskanos regiono vynu bei šviežiais, pasakiško skonio patiekalais“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovas Kristoferis Viatte.

Kelionės maršrutas

Skrydžių dažnumas

Skrydžiai numatomi nuo

Kaina *,

„Basic“ bilietas

Kaina*,

„Business Elite“ bilietas

Ryga – Piza

1 skrydis per savaitę

2015 m. Birželio 13 d.

59 eurai

489 eurai

*Mažiausia kaina, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius; perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas

Nuo birželio 13 d. „airBaltic“ lėktuvai iš Rygos oro uosto į centrinės Italijos miestą Pizą skraidins kartą per savaitę lėktuvu „Boeing 737“. Skrydžio trukmė dvi valandos ir penkiasdešimt minučių, o lėktuvo bilietas į vieną pusę kainuos nuo 59 eurų, įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galite rasti kompanijos svetainėje www.airbaltic.com.

Baltijos šalių oro bendrovė skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.


Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16197109sec.