Geriausiu darbdaviu pripažinta Baltijos šalių oro bendrovė «airBaltic»

Personalo paieškos ir atrankos kompanija „CV Online“ paskelbė, kad Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ tapo geriausiu metų darbdaviu. Trečius metus iš eilės oro bendrovė buvo pripažinta geriausiu darbdaviu transporto ir logistikos srityje. Tarp aukščiausiai vertinamų šalies darbdavių „airBaltic“ yra pastaruosius aštuonerius metus.

„Esame patenkinti, kad „airBaltic“ pasiekimai pelnė tokį didžiulį pripažinimą. Per kelis paskutiniuosius metus „airBaltic“ profesionalų komanda grąžino kompanijai pelningumą. Mes džiaugiamės, kad vis daugiau jaunų specialistų nori prisijungti prie „airBaltic“ ir laiko mus geriausiu darbdaviu“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Kasmet vykdomose Latvijos gyventojų apklausose „airBaltic“ nuo 2007 metų patenka į geriausių šalies darbdavių trejetuką (2007 ir 2008 metais – 3 vieta, 2010 metais – 2 vieta, 2011 metais – 1 vieta).

Šiuo metu tarptautinę „airBaltic“ bendrovės komandą sudaro daugiau nei 1000 profesionalų iš beveik 30 skirtingų pasaulio šalių.

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ skraidina į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje oro bendrovė skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

Apie „airBaltic“:
„Air Baltic Corporation“ („airBaltic“) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis  oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.38684607sec.