Dar daugiau «Air Lituanica» skydžių į pagrindinius Europos oro uostus

Paskutinį kovo sekmadienį prasidedantis aviacinis vasaros sezonas pasiūlys dar daugiau skrydžių iš Lietuvos sostinės. „Air Lituanica“ skrydžių iš Vilniaus oro uosto skaičius padidės iki 59 reguliarių išvykimų per savaitę.

„Air Lituanica“ skrydžių skaičių į Amsterdamo oro uostą padidins nuo 5 iki 7 reisų per savaitę, o skrydžių į Miuncheną palaipsniui padaugės nuo 4 iki 7 reisų per savaitę. Miuncheno ir Amsterdamo oro uostai yra vieninteliai du iš Vilniaus tiesiogiai pasiekiami Europos oro uostai, patekę į geriausių Pasaulio oro uostų dešimtuką, atitinkamai jie užėmė trečią ir devintą vietas.

Nuo balandžio 30 d. tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais – „Air Lituanica“ pradės tiesioginius skrydžius į Hamburgą. Vasaros sezonui į reguliariųjų skrydžių tvarkaraštį grįžta tiesioginiai reisai iš Vilniaus į Čekijos sostinę Prahą bei Vakarų Danijos centre įsikūrusį Bilundo oro uostą.

„Toliau vykdome savo pažadą užtikrinti patogų ir dažną susisiekimą su svarbiausiais Europos miestais, todėl džiaugiamės, galėdami pranešti, kad net 6 kryptimis skraidinsime mažiausiai 6 kartus per savaitę, – sako „Air Lituanica“ komercijos direktorius Simonas Bartkus. – Šią vasarą taip pat aktyviai dirbame didindami į Lietuvą atvykstančiųjų turistų skaičių – grąžiname sezoninius skrydžius į Prahą bei Bilundą ir stipriai plečiame pasiūlą skrydžiams į Vokietiją.“

„Air Lituanica“ per vasaros skrydžių sezoną planuoja pervežti 150 tūkst. keleivių – tai 50 proc. daugiau negu 2014 m.

„Air Lituanica“ vykdo tiesioginius skrydžius į pagrindinius Europos oro uostus – Šarlio de Golio oro uostą Paryžiuje, Stokholmo centre įsikūrusį Broma oro uostą, ketvirtą didžiausią Europoje Amsterdamo Šipolio, taip pat Miuncheno, Berlyno, Prahos, Bilundo, Talino ir Briuselio oro uostus. Nuo balandžio 30 d. „Air Lituanica“ taip pat skraidins į Hamburgą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16138101sec.