Stumdytis dėl vietų lėktuve nebereikės – „Wizz Air“ keičia sėdimų vietų politiką

„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, skelbia, kad nuo šių metų gegužės keičia sėdimų vietų politiką. Siekiant ir toliau gerinti keleivių skrydžių patirtį, konkreti sėdėjimo vieta lėktuve bus priskiriama automatiškai arba suteikiama galimybė ją išsirinkti patiems. Automatiškai ir nemokamai keleiviams priskirta skrydžio sėdėjimo vieta taps rezervacijos proceso dalimi jau nuo balandžio 8 dienos. Aviakompanija, jei tik bus galimybė, priskirs šalia esančias vietas bilietus tos pačios rezervacijos metu įsigijusiems ir kartu keliaujantiems keleiviams.

„Wizz Air“ konkrečių priskirtų sėdėjimo vietų tvarką nuo gegužės 4 dienos išbandys trijuose maršrutuose (Budapeštas–Barselona, Katovicai–Londonas, Bukareštas–Dortmundas), vėliau, nuo gegužės 19 d., ši tvarka galios visuose 360 „Wizz Air“ maršrutų iš 110 oro uostų į 37 šalių.

„Džiaugiamės, galėdami pasidalyti šiais itin svarbiais pokyčiais mūsų keleiviams – tai yra mūsų nuoseklaus geresnių paslaugų teikimo ir procesų tobulinimo dalis. Nuo pat aviakompanijos veiklos pradžios prieš daugiau nei 10 metų, keleivių pasitenkinimo gerinimas yra mūsų pagrindinė misija, apimanti visus svarbiausius skrydžių procesus kiekvieną dieną, – sako „Wizz Air“ komercijos vadovas György'jus Abran'as. – Esu įsitikinęs, kad mūsų siekis vėl įvesti konkrečių sėdėjimo vietų tvarką atspindi šių dienų keleivių poreikius – prieinamus skrydžius bei patogią ir ramią kelionę“.

Wizzair.com svetainėje taikomi mokesčiai keleiviams, norintiems pakeisti nemokamai priskirtą sėdėjimo vietą

Priekinė eilė

Išankstinio apmokėjimo vietos

Priekinės salono vietos

Vietos su papildoma vieta kojoms tarp eilių

Galinės salono vietos

5 – 23 EUR

3 – 17 EUR

2 – 5 EUR

5 – 23 EUR

1 – 2.50 EUR

Mokestis priklauso nuo sėdėjimo vietos paklausos.

Likus ne mažiau nei trims valandoms iki skrydžio keleiviai turės galimybę pakeisti jiems nemokamai priskirtą sėdėjimo vietą ir pasirinkti norimą vietą už papildomą mokestį wizzair.com svetainėje arba „Wizz Air“ mobiliojoje programėlėje. Keleivių mėgstamos vietos, tokios, kaip esančios priekinėje eilėje, norint greičiau išsilaipinti, ar vietos su papildoma vieta kojoms tarp eilių, gali būti rezervuojamos už didesnį mokestį, atsižvelgiant į šių vietų prieinamumą.

Keleiviams, rezervavusiems bilietus iki balandžio 8 dienos į skrydžius, kuriuose įsigalios nauja sėdėjimo tvarka, vieta lėktuve bus priskirta registracijos metu. Tuo tarpu keleiviai, įsigiję bilietus su papildoma vieta kojoms ar pasinaudoję „WIZZ Reserved Seat“ (rezervuotos vietos) paslauga, galės pasirinkti vietą pagal pageidavimus be jokių papildomų mokesčių.

Aviakompanija informuoja, kad keleiviai, turintys „WIZZ Premium“ ar „WIZZ Privilege Pass“ narystę,  galės pasirinkti bet kurią sėdėjimo vietą nemokamai bei toliau naudotis pirmenybinio įlaipinimo paslauga, siekiant išvengti eilių. Nuo balandžio 8 dienos oro linijų bendrovė taip pat mažina ir pirmenybinio įlaipinimo paslaugos mokestį iki 2 eurų.

„Mūsų nauja konkrečių sėdėjimo vietų politika yra tik dalis 2015-ųjų metais planuojamų įgyvendinti veiksmų, siekiant pagerinti keleivių patirtį. Apie naujoves informuosime netrukus. Šiuo metu mūsų orlaivių parką sudaro 55 180-ies vietų „Airbus A320“ tipo lėktuvai, o nuo lapkričio mėnesio mūsų parką papildys ir naujas 230-ies vietų A321 orlaivis,“ – laukiamais pokyčiais dalijasi G. Abran'as.

Apie „Wizz Air”:

 

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“* orlaivių parką sudaro 55 „Airbus A320“ lėktuvai. Oro linijų kompanija skraidina iš 21 bazės ir siūlo 360 maršrutų, jungiančių 110 krypčių 37-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2200 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. 2014 m. bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 15,8 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra listinguojamos  Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ).

 

*Šaltinis „Innovata“. Pagal skrydžių vietų skaičių nuo 2014 m. balandžio 1 d. iki rugsėjo 30 d. Vidurio ir Rytų Europos regioną sudaro Albanija, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Estija, Vengrija, Kosovas, Latvija, Lietuva, Makedonija, Moldavija, Juodkalnija, Lenkija, Rumunija, Rusija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Ukraina.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.34498215sec.