Trečioji "Subway" užkandinė Lietuvoje - Vilniaus oro uoste

Šią savaitę didžiausias pagal vietų skaičių restoranų tinklas pasaulyje „Subway“ atidarė trečiąją užkandinę Lietuvoje. Franšizės principu veikiantis šio tinklo restoranas šalyje įsikūrė sparčiausiai Rytų Europoje augančiame Vilniaus oro uoste.

Vilniaus oro uostas tinklo plėtrai pasirinktas kaip viena judriausių sostinės vietų — pernai jame aptarnauti beveik 3 milijonai keleivių, šiemet laukiama dar didesnio jų skaičiaus. Pasaulyje daugiau nei 190 „Subway“ užkandinių veikia būtent oro uostuose.

„Prekės ženklas „Subway“ puikiai atpažįstamas pasauliniu mastu, todėl pasiūlyti jo meniu savo keleiviams tikrai smagu. Į Vilnių atskridę ar iš čia į užsienį keliaujantys žmonės galės paskanauti garsiaisiais sumuštiniais“, — sako Vilniaus oro uosto vadovas Artūras Stankevičius.

Užkandinė įrengta atnaujintoje Vilniaus oro uosto išvykimo zonoje — prie A1 vartų. Prekybos vietai buvo sumontuotos specialios laikančiosios konstrukcijos, atlikti statybos apdailos darbai bei pastatyta nauja įranga. Investicijos restoranui įrengti, įskaitant franšizės bei nuomos mokesčius, siekia 100 tūkstančių eurų.

„Oro uostas — puiki vieta žmonėms iš visos Lietuvos iš arčiau susipažinti su „Subway“ restoranu ir apsvarstyti perspektyvią nuosavo verslo galimybę. Franšizės įsigijimas suteikia puikią progą vystyti pripažintą vardą turintį verslą ir gauti nuolatinį palaikymą, pagalbą ir mokymus“, — sako „Subway“ atstovas plėtrai Lietuvoje Rokas Liutkauskas.

Planuojama, kad ateityje Lietuvoje turėtų veikti apie 60 „Subway“ užkandinių. Pasaulyje šiuo metu yra daugiau nei 43 tūkstančiai šio tinklo restoranų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.40822005sec.