Kruizinės kelionės atitinka įvairius keleivių lūkesčius

Vis labiau populiarėja kruizinės kelionės, o 2010 metais tikimasi dar didesnio keleivių antplūdžio. Šiuo metu atidaryta 11 naujų kruizinių laivų. Konkurencija didėja, o kiekviena bendrovė siekia keleiviui pasiūlyti kuo geresnes sąlygas.

Naujasis Vokietijos kruizinis laivas AIDAblu siūlo 1096 kajutes, 39 SPA kabinetus, spektaklius, restoranų paslaugas ir pagaliau alaus daryklą laive. Būtent kruiziniame laive jūs galite mėgautis šviežiu alumi.

2010 metais į jūrą išleistas dabar didžiausio kruizinio laivo Oasis of the Seas antrininkas Allure of the Seas. Laivo denyje puikuojasi parkas.

317 metrų ilgio ir 69 metrų aukščio laive Celebrity Eclipse galima pasimėgauti 2000 kvadratinių metrų pločio veja. Čia galima rengti iškylas, žaisti futbolą ir golfą.

Kosta Deliziosa siūlo išmėginti riedutininkų trasą, MSC Magnifico daugiau dėmesio skiria šeimoms ir įrengė itin didelį baseiną su stikliniu stogu. Laivo krikštamotė yra Sophia Lauren.

Naujasis norvegų kruizinis laivas Norwegian Epic yra tarsi plaukiojantis pramogų parkas. Laive gausu vandens pramogų, įrengtas ledo baras, kuriame yra palaikoma minus aštuonių laipsnių temperatūra, o taip pat laive galite apsilankyti cirke.

Kruizinio laivo Queen Elizabeth pirmoji kelionė įvyks 2010 10 12, tačiau bilietai jau buvo parduoti po 29 minučių rezervavimo sistemos paleidimo. Laivas išlaikys britų tradicijas.

Olandų Nieuw Amsterdam siūlo kulinarijos kursus, tuo tarpu, jachta Seabourn Sojourn išsiskiria tuo, kad ant denio gali būti tik 450 svečių, bet jachta gali įplaukti į bet kokį uostą. Jachtoje Le Boreal akcentuojama prabanga - 95% kajučių turi balkonus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.134058sec.