Išpirkti visi bilietai į Titaniko atminimui skirtą kruizą

1912 m. balandžio 14 d. Anlanto vandenyne nuskendusio kelioninio laivo Titaniko tragedija ilgam įsirėžė į istoriją bei žmonių atmintį. Lygiai po šimto metų nuo katastrofos Atlanto vandenyne suplanuota kruizo Titanic Memorial Cruise kelionė liūdnajai sukakčiai paminėti. Bilietai į laivą išpirkti jau prieš pusantrų metų.

Mintis suorganizuoti tokią kelionę ir taip dar kartą priminti pasauliui apie tragediją kilo britų kelionių agentūrai Miles Morgan Travel. Kruizinis laivas MS Balmoral, besileisiantis į kelionę, pastatytas 1988 m. Jame yra vietos 1340 keleiviams.

Laivas kelionę pradės kaip ir garsusis Titanikas – nuo Sauthemptono. Tuomet per Atlanto vandedynu po 20 parų pasieks Niujorko uostą , kurio taip ir neišvydo Titanikas. Naktį iš balandžio 14 į 15 dieną, laivas pasieks tą vandenyno vietą, kurioje nuskendo Titanikas. Planuojama, kad MS Balmoral bus pasimelsta už žmones, nuskendusius prieš šimtą metų.

Kruizo bilietus nusipirko daugiausiai britai bei amerikiečiai. Maždaug 30 keleivių yra Titaniko katastrofą išgyvenusių žmonių palikuonys.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.26445603sec.