Ineterviu su Giedre Ružionyte

Vardas, Pavardė: Giedre Ružionyte

Amžius: 18

Šeimyninė padėtis: nevedus

Išsilavinimas: nebaigtas vidurinis

Gyvenvietė: Kaunas

 

Travelnews.lt: Papasakokit, į kokias keliones esate važiavusi (privačias, biznio ir taip toliau.) ir kaip Jūs pasirenkate kelionės maršrutą ir vietą?

·Esu buvusi Latvijoje į mokyklos organizuotą ekskursiją į rygą
·Anglijoje-atostogų pas tėvą (kelionė automobiliu per Lenkiją,Vokietiją, Belgiją ,Olandiją, Prancūziją)
·Islandijoje-atostogų pas mamą ir seserį.

Travelnews.lt: Kur paprastai ieškote informacijos apie keliones?

Paprastai informacija ieškoma internete.


Travelnews.lt: Ar naudojatės Lietuvos turizmo įmonių paslaugomis?

Taip, pirkdama kelionių bilietus


Travelnews.lt: Kaip vertinate Lietuvos turizmo įmonių pasiūlymus? Ar jie gana kokybiški?

Priekaištų neturiu, gana patenkinta.


Travelnews.lt: Ar planuojate kažkur nuvykti dar šiemet?
Jai atsiras laiko porai dienų į jau viešėtą Angliją.


Travelnews.lt: Ar Baltijoje yra vietų kur nesate buvusi? Kuri vieta geriausiai pasiliko atmintį?

Esu buvusi visuose Baltijos šalyse išskyrus Estiją. Daugiausiai teko pažintį Latviją, bet labiausiai patiko Norvegija (tiesiog mačiau vaizdą iš lėktuvo),sužavėjo savo gamta.


Travelnews.lt: Ar esate spontaniškas žmogus ir galite susiruošti į kelionę per valandą, ar Jums reikia laiko susiplanuoti maršrutą?

Esu spontaniška,bet reiktu laiko elementariems dalykams.

 

Travelnews.lt: Papasakokite kokį įdomų atsitikimą?

Suomija
Turbūt apie Suomiją čia maziausiai pasakosiu,bet noreciau nes niekada net nesvajojau į šią šalį nuvykti ir bent iš tolo ją pamatyti,nes kažkodėl nebuvo nei planų nei svajonių į tą pusę, tik likimas nuvedė porą valandų ten paviešėti.
Kelionė prasidejo Islandijoje ,turėjome persėsti į kitą lėktuvą, kad gryštumėm į lietuva (sekantis lėktuvas mūsų laukė Norvegijoje) .Pradžia buvo sunki, nes nebuvau išsimiegojusi,lėktuvas porą minučių vėlavo,bet nebuvo ne minties apie pavėlavimą. Mūsų lėktuvas nusilede Norvegijoje, aišku puolėme registruotis, kaip mums ir patarė daryti informacijos skyriuje, nuo info mus siuntė dar prie dešimties langelių. Galiausiai praėję pro apsaugą ejome prie lentos su pakilimų takais,pamačiusi, kad lėktuvas išskrido, po 5 min dar netikejau ,poto tik supratau kad teks kažką galvot. Buvom beveik be cento kišenėje tik su lagaminais rankoje. Sunkia savo anglų kalbą sugebėjau išaiškinkti asistentei prie langelio kokia bėda mus ištiko. Viską turėjau tvarkyti aš, nes mano šeimos nariai nelebai mokėjo angliškai.  Ištiktą nervinio šoko stengiausi nusiraminti, nes reikėjo išaiškinti dėl kito bagažo ir gryžimo namo. Oro uosto darbuotojams paaiškinom, kad į lėktuvą pavėlavome ne dėl mūsų kaltės o dėl Islandijos lėktuvo pavėluoto pakilimo,todel bilietų kursas buvo pakeistas. Turejome pasirinkimą arba laukti lėktuvo 3h ir skristi į Latvija, begte lėkti ir vargu ar spėti į sekantį lėktuvą arba laukti 2h ir skristį į Švediją tada į Suomiją ir tik tada į Lietuvą...Aišku pagalvojus apie tokį turą aš iškart sakau į  Latviją, bet asistentė patarė to nedaryti, nes pavėlavą į lėktuvą Latvijoje galime ten sėdeti daugiau nei parą. Gavą nemokamus bilietus maistui, užkandome ir laukėme prasidedančio turo po Skandinavija. Iki Švedijos buvo nesunku dar gavome dovanų, kurios ypač pralinskimo mano pavargusią mamą. Tolesniais lėktuvais skristi buvo labai sunku nes labai skaudėjo ausys, kurios be perstojo spengė. Apie Suomiją kurią čia turėciau aprašyti galiu pasakyti tiek: Norvegija-Švedija-Suomija,beveik tas pats kas Lietuva, Latvija ir Estija, gamta nežymiai skiriasi,nedaaug teko pamatyti, nes viską mačiau iš viršaus o visą kitą,kas aplink oro uostą. Žmonės pasirodė labai skubantys. Taigi gryžusi po tokios kelionės su 4 lėktuvais į lietuvq dar ilgai prisimenu šį nuotykį, kuris suteikė daug dziaugsmo, nervų ir keistu emocijų

 

Travelnews.lt: Pabaikite sąkinius:

Geriausias sezonas keliauti: sezonas, bent man neturi įtakos
Iš kelionių dažniausiai parsivežu namo: gerų įspūdžių ir emocijų

Didžiausia svajonė nukeliauti į Meksiką

Trys dalykai, kurie visada su tavimi: mp3 grotuvas,piniginė,telefonas

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13551688sec.