Magiškos kalėdinės mugės Čekijoje 2017 m.

Gatvėse girdimos Kalėdų giesmės, aikštėse spindi Betliejaus žvaigždės, o po kojomis girgžda šviežias sniegas. Visur jaučiamas eglučių ir karšto vyno kvapas. Tai Kalėdos Čekijoje. Kalėdinės mugės su originaliais suvenyrais rasime miestuose, pilyse bei rūmuose.

Kai kurios mugės prasideda jau lapkričio pabaigoje ir tęsia net iki sausio pradžios. Prahos Kalėdinės mugė laikoma didžiausia ir gražiausia visoje Čekijoje ir kasmet vyksta Senamiesčio aikštėje. Šeštadienį, gruodžio 2 dieną, iškilmingai bus įžiebta Kalėdų eglė. Svečių laukia įdomi programa bei stendai su kalėdiniais papuošimais, prakartėlėmis, mediniais žaislukais, bižuterija, midumi ir kitais skanėstais. Pajusti Kalėdas padės mums vaikiški ansambliai, kurie dainuos Kalėdų giesmes. Mugė tęs iki 2018 m. sausio 6 d.

Kalėdinė atmosfera bus irgi Brno mieste. Kalėdinė mugė Laisvės aikštėje (ček. náměstí Svobody) ir Moravijos aikštėje (ček. Moravské náměstí) prasidės jau lapkričio 24 d. Vaikų ir suaugusiųjų laukia įdomi programa ir daug skanėstų, pvz. Moravijos frgale (apvalūs pyragai su varškės arba vaisiniu įdaru). Mugės pabaiga gruodžio 23 d.

Ypatinga kalėdinė atmosfera bus irgi kalėdinėse mugėse gražiame Olomouce Vidurio Moravijoje nuo lapkričio 18 d. iki gruodžio 23 d. Svečių laukia paįvairinta kultūrinė programa, pavyzdžiui muzikiniai ir teatro pasirodymai vaikams ir suaugusiems ir bendras Kalėdų giesmių dainavimas. Susipažinsime su vietiniais Kalėdiniais įpročiais, žavimės gražiomis prakartėlėmis, amatininkų dirbiniais, paragausime vietinių skanėstų bei gardžiuosime midumi ar karštu vynu.

Gruodžio 9-10 d. vaizdingame valakiškame skansene Beskidų papėdėje prasidės Kalėdinė mugė, kur įsigysime tradicinių amatininkų dirbinių, susipažinsime su vietiniais įpročiais bei Rožnov pod Radhoštěm skanseno ekspozicija.

Magiškas Česky Krumlovas kviečia į tradicinę Kalėdinę mugę nuo 2016 m. gruodžio 1 d. iki 2018 m. sausio 7 d., kiekvieną savaitgalį nuo penktadienio iki sekmadienio. Specialioji programa laukia irgi jauniausiųjų. Vaikai galės pamatyti pvz. gyvą Betliejaus prakartėlę.

Turtinga kūlturinė programa, tradicinių meduolių puošimas, kalėdinių papuošimų gaminimo ir puošimo parodos ir daug įdomų įvykių Advento laikotarpiu laukia svečių Čekijos pilyse ir rūmuose.

Kalėdinėje mugėje Loket pilyse netoli Karlovi Varų gruodžio 9-10 d. susipažinsime su senais Čekijos Kalėdiniais įpročiais ir įsigysime originalių dovanų. Pilis bus atidaryta lankytojams, kartu su nepaprasta  kankinimo įrankių ekspozicija.

Šeštadienį, gruodžio 2 d., Loučeň rūmai netoli Prahos pasirodys lankytojams jau su kalėdiniais papuošimais. Vienas iš renginių bus didžiausio Advento vainiko Čekijoje krikštas. Įdomi programa laukia taip pat jauniausiųjų svečių.

Tradicinę Kalėdų mugę organizuoja taip pat Sychrovo rūmai gruodžio 2-3 d. Programoje amatų parodos, gaminių pardavimas, degustacijos, teatro pasirodymai ir kitos pramogos

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.19509411sec.