Tower Park Praha – aukščiausias apžvalgos bokštas Čekijoje

Tower Park Praha, televizijos bokštas Prahos rajone Žižkove yra ne tik aukščiausias pastatas mieste, bet irgi aukščiausias apžvalgos bokštas Čekijoje. Turi 216 metrus, pastatytas 1985 – 1992 m. pagal Václav Aulicki ir Jiři Kozák archiktektų projektą.

Dėl didelio atnaujinimo 2012 m. objektas išsiskiria savo neįprastu, moderniu dizainu. Bokšto konstrukcijos svoris – 2 200 tonų. Po bokštą, aukštyn ir žemyn, ropoja 10 kūdikių – Davido Černy skulptūrų.

Panorama, kuri atsiveria iš observatorijos, su geru matomumu siekia net šimtą kilometrų. Atsiveria irgi nuostabus visos Prahos vaizdas, kuriuo galima žavėtis ir dieną, ir naktį, nes apžvalgos terasa dirba iki vidurnakčio. Svečių laukia papildomos pramogos – kabantys foteliai (bubble chairs), kur galima atsipalaiduoti klausydamas gamtos garsų – paukščių čiulbėjimo Stromovka parke ar vandens ošimo Vltavoje, o irgi kita atrakcija – vaizdo įrašai, kurie pristato lankytinus objektus Prahoje bei visoje Čekijoje.

66 metrų aukštyje yra „Oblaca“ restoranas iš kurio galima gardžiuotis Čekijos virtuvės delikatesai ir žavėtis Prahos panorama. Unikali ir prabangi atrakcija yra apgyvendinimas šešių žvaigždžių apartamente One Room Hotel, kuris taip pat yra 66 metrų aukštyje.

Tower Park Praha apsuptas gražaus parko. Per artimiausius metus čia turėtų būti įkurti mažas golfo aikštynas, iškylos vietos, vaikų žaidimų aikštelės bei  mobili scena su vietomis žiūrovams.
KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
„Pažinkime kaimynus Žiemgaloje! Bauskas TIC
Šios akcijos laikotarpiu dalyviai turi aplankyti 16 į kelionės akciją įtrauktų objektų, atlikti užduotis ir nusifotografuoti prie objekto. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21662402sec.