Keliauk su Olomouco regiono kortele

Olomouco regionas, bendradarbiaudamas su Olomouco miestu, paruošė turistams ypatingą pasiūlymą - nuolaidų kortelę vasaros atostogoms.


„Olomouc Region Card“ kortelę galite įsigyti nemokamai, jeigu nuo liepos iki rugpjūčio apsistosite ne mažiau kaip 2 naktims Olomouco mieste arba ne mažiau kaip 4 naktims Olomouco regione, vienoje ar keliose apgyvendinimo įstaigose.


Kortelė galioja 48 valandas ir leidžia nemokamai arba su nuolaida aplankyti įdomiausius Olomouco regiono paminklus ir lankytinas vietas. Be to, kortelės vartotojams suteikiamos nuolaidos apgyvendinimui, restoranuose, akvaparkuose ir sporto centruose.


Kortelės išduodamos nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d. arba tol, kol baigsis atsargos. Kortelę galima įsigyti nemokamai vietiniuose turizmo informacijos centruose, pateikiant mokėjimo už apgyvendinimą įrodymą. Jeigu kartu apgyvendinti 2 asmenys, kiekvienas iš jų gaus kortelę. Vaikams kortelės neišduodamos.


Kortele galima naudotis iki 2020 m. gruodžio 31 d.


Olomouce, tarp baroko stiliaus paminklų, įspūdingų bažnyčių ir romantiškų fontanų, tikrai pajusite istorijos dvasią. Svarbiausias miesto istorinis objektas yra Šv. Trejybės kolona įrašytą į UNESCO sąrašą. Su Olomouco regiono kortele galėsite nemokamai aplankyti ir kitą objektą iš UNESCO sąrašo – pasakiškus Kromeržyžo rūmus bei sodus, kurie sužavės kiekvieną gėlių ir gamtos mylėtoją.


Daugiau informacijos:

www.olomoucregioncard.cz/en/

letni.olomouc.eu/orc/


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.37163901sec.