Vaizdingiausios Čekijos vietos - virtualiai

Kai grįžta sienų kirtimo apribojimai, primename apie galimybę gražiausius paminklus ir gamtos stebuklus Čekijoje aplankyti neišeinant iš namų. Šiandien pristatome penkias vaizdingiausias Čekijos vietas, kuriose įkvėpimo dažnai ieško fotografai, kino kūrėjai ir tapytojai. Kiekvieną iš jų galima aplankyti virtualiai.


1.   Karlštejno pilis

Karlštejno pilis netoli Prahos tai neabejotinai viena gražiausių ir populiariausių Čekijos pilių. Ji primena geriausius Čekijos istorijos laikotarpius - ją įkūrė karalius Karolis IV.


Aplankykite virtualiai: www.virtualtravel.cz/karlstejn/hrad-karlstejn


2.   Adršpadai - didžiausias uolų miestas Čekijoje

Adršpadų-Teplicės uolos yra didžiausias uolų miestas Vidurio Europoje, turistų pamėgtas nuo XVIII a. Jis yra tarp Teplice nad Metují miesto, Adršpadų ir Čáp viršūnės netoli Skály kaimo. Čia rasite monumentalių uolų su įdomiais pavadinimais, pavyzdžiui, „Vikšras“, „Skerdiko kirvis“ ir „Golemas“.


Aplankykite virtualiai: www.virtualtravel.cz/adrspach/adrspachske-skaly

www.virtualtravel.cz/teplice-nad-metuji/teplicke-skaly


3.   Gėlių sodas, Kromeržyžas

Arkivyskupo rūmų ir sodų kompleksas, kuriuo didžiuojasi Kromeržyžas, yra įtrauktas į UNESCO sąrašą. Kromeržyžo rūmų sodai yra vienas geriausių itališku stiliaus sodų pavyzdžių, kur galima rasti palmių šiltnamius, du labirintus bei rotondą su Fuko švytuoklę. Po paskutinio remonto turistai gali aplankyti iki šiol neprieinamas vietas, pavyzdžiui, Olandų sodą, Oranžinį sodą ar Triušių kalną.


Aplankykite virtualiai: www.virtualtravel.cz/kromeriz/kvetna-zahrada-kromeriz


4.   Šventasis kalnas Mikulove

Svatý Kopeček (Šventasis kalnas) yra viena iš Pavlovské vrchy viršūnių, vyraujanti virš Mikulovo. Ant kalno yra Šv. Sebastijono bažnyčia, varpinė ir kryžiaus kelias. Svatý Kopeček yra viena iš populiariausių piligriminių vietų Čekijoje.


Aplankykite virtualiai: www.virtualtravel.cz/svaty-kopecek/bazilika-navstiveni-panny-marie-na-svatem-kopecku


5.   Loketo pilis

Viduramžių Loketo pilis, vaizdingai įsikūrusi ant uolos atbrailos, iš trijų pusių yra apsupta Ohrzos upės. Pilies muziejuje pamatysite ginklų kolekciją, archeologinius atradimus, taip pat vietinių manufaktūrų porcelianą. Rūsyje drąsuolių laukia bauginanti kankinimo priemonių paroda.


Aplankykite virtualiai: www.virtualtravel.cz/loket/hrad-loket


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15867496sec.