Graikijoje bus uždrausta lankytis antikiniuose statiniuose avint aukštakulnius batelius

Graikijos kultūros ministerija planuoja uždrausti lankytis antikiniuose kultūros ir istorijos paminkluose avint aukštakulnius batelius, nes šiais batais padaroma nepataisomos žalos. Draudimas įsigalės nuo kitų metų sausio pirmos dienos.

Ši problema tapo labai rimta – tuo specialistai neabejoja. Jau prieš dešimt metų Sank Peterburgo ermitaže buvo uždrausta lankytis su aukštakulniais tik avint specialias šlepetes. Tačiau po to muziejui teko atsisakyti šio draudimo, todėl dabar nemažai žalos padaroma muziejaus parketui.

Be to, lankantis tokiuose kultūriniuose-istoriniuose paminkluose kaip Akropolis pavojinga gali būti ir pačioms moterims, avinčioms aukštakulnius, nes galima ne tik nulaužti kulną, bet ir susilaužyti koją.

Ateinančiais metais Graikijoje planuojama įvesti dar vieną draudimą siekiant apsaugoti istorinius paminklus – bus draudžiama į senųjų teatrų teritoriją įsinešti maisto bei gėrimų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 19.07.2024 - 21.07.2024 Ignalina Town Festival Ignalinos rajono TIC
Let's go to Ignalina! 19-20 July a great festival from of Ignalina town with concerts, performances, educations, compettions etc. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.27047491sec.