Bolivijos indėnų bendruomenė siūlo naujas laisvalaikio galimybes

Bolivijos indėnai rūpinasi ekologiją vertinančiais turistais. Viena iš Amazonės indėnų bendruomenių, tacanas, savo būstinėje įkūrė Madidi nacionalinį parką. San Miguel del Bala kaimas yra įsikūręs 460 km į šiaurės rytus nuo La Pasas miesto. Amazonės upės baseine Beni gyvena indėnai, kurie sutiko turistus supažindinti su vietinėmis vietovėmis ir bendruomenės tradicijomis.

Upė yra vienintelis kelias, kuris vietinius žmones jungia su išoriniu pasauliu. Tacanas bendruomenėje yra 45 šeimos. Bendruomenė stengsis suderinti tradicinę žvejybą ir žemdirbystę su nauja profesija, t.y. tapti kelionių vadovais. Savo svečius jie apgyvendins miško trobelėse, kurios yra dengtos palmių lapais - cabañas.

Svečiai galės išmėginti nacionalinę indėnų virtuvė, kurios pagrindas yra upių žuvys (gaminamos suvyniojant žuvį į augalų lapus ir kepamos ant karštų akmenų). Vakare bus galima stebėti indėnų genčių šokius ir tradicines jų apeigas.

Šiame regione tik neseniai įsikūrė turizmo verslo įmonės, kurios siekia pritraukti šalies ir užsienio lankytojus.

Naujojo Amazonės projekto įgyvendinimui, kuris dar vadinamas kaip „Autentiškumas vis dar gyvuoja“, Bolivijos vyriausybė ketina skirti 200 milijonų JAV dolerių, t. y. daugiau nei skiriama turizmo infrastruktūros plėtrai visoje šalies teritorijoje.

Amazonės regiono infrastruktūros gerinimo programa siekia pritraukti užsienio turistus.

Nacionalinis parkas Madidi įkurtas 1955 m., jo plotas - 1,8 milijono kvadratinių kilometrų. Teritorijoje gyvena tacanas, araonas ir lekos indėnų bendruomenės. Šiame areale yra daugiau kaip tūkstantis gyvūnų ir paukščių rūšių, taip pat parke priskaičiuojama 5-6 tūkstančius įvairiausių augalų rūšių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12473607sec.