Keliautojai susipažįsta su neatrastais Balkanų perlais

Turistinė kelionė į Makedoniją tebėra paslaptinga. Kiekvieno turisto čia laukia įspūdingos kalnų viršūnės, dideli ežerai, vaizdingas kraštovaizdis. Ypatingą džiaugsmą gamtos mylėtojams suteikia Pelagonija, šalies pietvakarių regionas. Regiono ekologiškai švari gamta - ideali vieta ramiam poilsiui. Tipiškas viduržemio jūros klimatas užtikrina poilsį gryname ore ištisus metus. Čia būna daugiau nei 220 saulėtų dienų per metus.

Pelagonijoje įsikūrę net du didžiausieji šalies ežerai – Ohrid - vienas iš seniausiųjų pasaulio gėlo vandens ežerų, kuris nuo 1979 metų yra įrašytas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir Prespos ežeras su paukščių draustiniu, švariu vandeniu ir maža salele ežero viduryje.

Žygių entuziastai gali naudotis 12 5000 hektarų pločio Pelister nacionaliniu parku ir kalnų takais bei ežerais. Mažų kaimų sodybose galima pasigrožėti ne tik kalnų kraštovaizdžiu, bet ir paskanauti tradicinių patiekalų, vietinio vyno.

Makedonijoję taip pat galima slidinėti, mėgautis turtingais kultūros ir architektūros paminklais, aplankyti senovės miestus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.56698203sec.