Geriausia žiemos pramoga - ledo baras

Kiekvienais metais pasaulyje vis populiaresnės tampa ledo pramogos. Tie, kurie nenori rinktis nakvynės ledo viešbučiuose, gali pasimėgauti kita ledo siūloma pramoga - ledo barais. Prekystaliai pagaminti iš ledo blokų. Ledo bare jums neteks gerti drungno alaus arba neatšaldyto kokteilio, tačiau jūs turėste vilkėti paltą, kepuraitę ir pirštines.

Tikimasi, kad su laiku ledo baro idėja pasklis po visą pasaulį. Tokijo ledo baruose tiek ledo baro darbuotojai, tiek svečiai dėvi storus kailinius. Tuo tarpu Londono Icebar remia žinomas degtinės gamintojas Absolut. Šis baras gyvuoja jau penkerius metus ir kaip išskirtinius baro akcentus barmenai vilki storas pirštines. Stokholmo Nordic Sea Hotel ledo baro svečiai jaučiasi ledo karaliais ir ledo princesėmis. Kiekvienas lankytojas gauna storą kailinį apsiaustą. Apsiaustas ne tik leidžia pasijausti viduramžiškai, bet ir leidžia mėgautis šaltais gėrimais.

Vokietijoje, Hamburgo restorano Indochine ledo bare vyrauja minus penkių laipsnių temperatūra. Bare galima pasigrožėti moderniomis ledo skulptūromis.

Dauguma ledo barų yra įsikūrę pasaulio metropoliuose, tačiau Austrijos kalnuose situacija kiek kitokia. Arlberg ledo baro lankytojai yra slidininkai, tad jų apranga tinkamiausia. Šveicarijoje per Kalėdas buvo atidarytas naujas iglu kaimas (2000 metrų aukštyje). Jame yra įsikūręs ne tik ledo baras, bet modernus viešbutis ir skanėstus tiekiantis restoranas.

Kitas įžymus ledo baras yra įsikūręs Australijoje. Ledo baras prie Circular Quay, iš kur atsiveria puikus vaizdas į Sidnėjaus uostą ir operą, privilioja daug lankytojų. Žiūrėkite video!

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.22822094sec.