Besiartinčios olimpinės žaidynės kelia neramumus

Visame Kanados mieste, kuriame netrukus prasidės žiemos olimpinės žaidynės, kyla baimė dėl vabzdžių. Teigiama, kad Vankuveryje pilna blakių.

Per paskutiniuosius dešimt metų Vankuveris „užsiaugino” blakių. Tai patvirtina vietinė vabzdžių naikinimo įmonė Orkin. Įmonė teigia, kad paskutiniu metu sulaukia žymiai daugiau pranešimų apie šiuos vabzdžius (apie 60% daugiau pranešimų). Orkin darbuotojas Šonas Rollo pasakoja: „Blakės labai sparčiai plinta. Jas į namus galima parsinešti iš viešbučių arba iš namų - į darbą”.

Orkin kovoja su blakėmis gana netipiškai – jiems padeda Frenkis, šuo, kuris užuodžia blakes. „Frenkis užuodžia ir suranda kenkėjus. Jis operacijas vykdo itin operatyviai, turbūt taip, kaip šunys, kurie suranda sprogstamuosius įtaisus”, pasakoja Rollo. Dviejų metų terjeras sugeba užuosti blakę ar net jos kiaušinėlius dviejų-šešių milimetrų plote.

Blakių patelė per dieną gali padėti tris kiaušinius, tačiau per visą gyvenimą - 200 kiaušinių. Ekspertai mano, kad per olimpines žaidynes vabzdžių plitimas dar suaktyvės. Panaši situacija buvo ir 2000 metais (per Sidnėjaus Olimpines žaidynes), kai net 95% viešbučiuose buvo bent vienas kambarys su blakėmis.

Turistai turėtų būti itin atsargūs renkantis viešbučių kambarius. Vertėtų atidžiai apžiūrėti visą kambarį, lovų čiužinius, pagalves. Dažniausiai blakės įkandimas yra skausmingas, jaučiamas niežulys. Ne viena blakių auka teigia, kad niežulys būna toks stiprus, jog miegoti yra beveik neįmanoma.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42723513sec.