Jaunavedžių vestuvių maršai skamba Kipre

Žinoma, kad senovės graikų deivė Afroditė rūpinasi žmonių jausmais, o itin meile, geismu ir vaisingumu. Ne veltui, Afroditė įvardijama kaip viena iš pagrindinių Kipro deivių. Todėl nenuostabu, kad daugelis jaunų porų tuokiasi Kipre ar bent renkasi poilsį jame.

Kipras pritraukia jaunas poras ne tik dėl senų tradicijų ar sklindančių mitų – baltosios bažnyčios, 340 saulėtų dienų per metus ir gražiausi paplūdimių – štai dėlko vyksta jaunosios porelės čia. Populiariausios vestuvių vietos - Agia Napa ir Protaro miestai. Miestuose gausu viešbučių, kuriuose itin didžiulis dėmesys kreipiamas jaunavedžiams, vestuvių pokyliams ir romantikai. Daugelis viešbučių yra paruošę specialius vestuvių pasiūlymų paketus. Dažniausiai į paketą įeina rūpinimasis svečiais, santuokos organizavimas bažnyčioje ar registravimo skyriuje, vestuvių tortas, šampanas ir fotografas.

Pora gali nemokamai pasirinkti vestuvių vietą - paplūdimį, iškilmingą pievutę, jachtą ar išpuoštč smuklę. Kipras pasižymi išskirtinėmis idėjomis. Vienas iš populiariausių pasiūlymų yra pasivažinėjimai vėžimaičiais ar limuzinais.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41018701sec.