Airija turistus vilioja savo stačiomis įspūdingomis uolų virtinėmis

Mohero uolos yra viena įspūdingiausių lankytinų vietų Airijoje, laikomos didžiausiu turistų traukos objektu šioje valstybėje. Mohero uolos yra Liskanoro apylinkėje, pietvakariniame Bureno pakraštyje, netoli Dulino miesto. Uolos yra iškilusios iki 214 m virš Atlanto vandenyno lygio. Mohero uolos yra Airijos pasididžiavimas ir vienas įspūdingiausių jos kraštovaizdžių. Interneto lankytojų dėka, 2009 metais uolos buvo įtrauktos į 28 lankytinų vietų sąrašą. Visi išrinktieji varžysis nominacijoje - septyni naujausi pasaulio stebuklai.

Septynis pasaulio stebuklus taip pat išrinks ir interneto vartotojai. Balsavimas vyks 2010 ir 2011 metais. Tikimasi, kad balsavime dalyvaus maždaug milijardas žmonių. Balsavimas vyks interneto svetainėje (www.new7wonders.com).

2010 metais savo 175 jubiliejų švęs O'Braieno bokštas. Jis yra pirmasis Mohero uolų stebėjimo bokštas. Bokšto veikla skaičiuojama nuo 1835 metų. Pastaruoju metu, bokšte buvo atliekami rekonstrukcijos darbai. Itin nuostabius vaizdus iš bokšto galima pamatyti žiemą. Bokštas atviras lankytojams ištisus metus.

Turizmą Mohero uolose plėtoja Klario grafystės taryba bei Šanono paveldas, kurie rūpinasi, jog lankytojai galėtų grožėtis natūraliu uolų grožiu ir jų dėmesio neblaškytų žmonių sukurti patogumai bei įrengimai.

Daugiau informacijos apie Moherio uolas galima rasti www.cliffsofmoher.ie.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 21.09.2022 - 27.09.2022 Winter concert ATTA Centre
Let's welcome winter with a concert by Jānis Lūsēns, Zigfrīds Muktupāvel, Aija Vītoliņa and the Latvian Radio big band | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.34568691sec.