Turistai turėtų būtų atidūs pirkdami dovanas Pietų Afrikos Respublikoje

Vykstant į Pietų Afrikos Respublikos verta pagalvoti ne tik apie artėjančias pasaulio futbolo čempionato kovas, bet ir apie vietinių suvenyrų įsigijimą. Pietų Afrikos Respublikoje atvirai pardavinėjami įvairūs dirbiniai, pagaminti iš laukinių gyvūnų odos, ragų ar kitų kūno dalių. Keliautojai dažnai nežino, kad šie gyvūnai yra saugomi ir jų išvežti iš šalies ar įvežti į kitą šalį negalima. Turguose ir parduotuvėse siūloma nusipirkti papuošalų iš dramblių plaukų ar dramblio odos kapšelių. Europos Sąjunga uždraudė įsivežti dirbinius, kurių gamyboje naudojamos dramblių kūno dalys.

Pietų Afrikos Respublikos suvenyrų parduotuvėse galima nusipirkti ir džiovintų jūros arkliukų ar dvigeldžių moliuskų, kurie įtraukti į saugomų rūšių sąrašą. Geriausi suvenyrai galėtų būti kompaktinės plokštelės su vietine muzika, įvairūs daiktai, pagaminti iš perdirbtų medžiagų, ar netgi plastmasinis trimitas vuvuzela. Šie trimitai aidės viso čempionato metu.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.25248981sec.