Nepažintoji Varšuva – nemokama ekskursija po Lenkijos sostinę

Lenkijos sostinėje Varšuvoje visą liepos mėnesį savaitgaliais organizuojamos ekskursijos su geriausiais Lenkijos gidais. Tai ekskursija, į kurią vykstama dviratėmis arba keturatėmis transporto priemonėmis.

Projekto "Nepažintoji Varšuva“ ekskursijų vinis - retro autobusai, kuriais ekskursantai vežiojami po keturis sostinės rajonus – Żoliborz, Mokotów, Praga ir po šiaurinę miesto centro dalį - Śródmieście Południowe. Gidai supažindins su įdomiausiais objektais bei pavedžios po visus šiuos rajonus.

Be to, projekto organizatoriai yra parengę ir dviračių maršrutą, kuris veda palei Vyslos upę.

Vienas iš oficialiųjų projekto partnerių yra Varšuvos futbolo klubas Legia. Ekskursantai turės galimybę iš arti pamatyti šio klubo stadioną dar iki oficialios jo atidarymo ceremonijos.

Ekskursija yra nemokama, tačiau vietų skaičius yra ribotas. Norintys patekti į šią ekskursiją turi užpildyti anketą interneto svetainėje: www.centrumeuropy.org.

Autobusų ekskursijų pradžia yra šeštadieniais prie Teatro aikštės (plac Teatralny), 10.00 val. (Żoliborz), 12.00 val. (Mokotów), 14.00 val. (Praga), 16.00 ir 17.00 val. (šiaurinė miesto centro dalis – futbolo klubo Legia stadionas). Sekmadieninių ekskursijų pradžia yra 11.00 ir 13.00 valandomis šiaurinėje miesto centro dalyje (Legia stadionas).

Dviračių ekskursijos vyksta šeštadieniais. Jų, kaip ir ekskursijų autobusu, pradinis taškas yra Teatro aikštėje – 10.00 val. šiaurine kryptimi, o 14.00 – pietų kryptimi.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15701699sec.