Dubrovnikas vasaros naktimis virsta magiška scena

Kroatijos kurorto – Dubrovniko vasaros festivalis yra seniausias ir įžymiausias šalies festivalis. Jis vyksta jau nuo 1956 metų, todėl yra įtrauktas į Europos festivalių asociaciją.

Kasmet festivalio lankytojams suteikiama galimybė pasinerti į klasikinės muzikos ir teatro pasaulį, kuris šiltais vasaros vakarais ir naktimis užvaldo žiūrovus senųjų miesto mūrų apsuptyje. Klasikinio teatro ir baleto spektakliai vyksta tiesiog miesto gatvėse ir aikštėse – šis festivalis sukuria vienos didelės renesanso ir baroko miesto-scenos įspūdį.

Dubrovniko vasaros festivalyje kasmet apsilanko garsūs kompozitoriai, solistai ir orkestrai. Šie metai ne išimtis – 61-ame vasaros festivalyje dalyvauja daug garsių muzikų iš visos pasaulio.

Liepos 10 – rugpjūčio 25 dienomis Dubrovniko gatvės, aikštės, sodai ir viduramžių pilys taps tarptautinių meno pasirodymų, nudžiuginsiančių svečių sielas, liudininkais.

Daugiau informacijos apie Dubrovniko vasaros festivalį galima rasti interneto svetainėje www.dubrovnik-festival.hr. Daugiau informacijos apie turizmo galimybes Dubrovniko regione ir Kroatijoje galima rasti tinklapiuose www.visitdubrovnik.hr ir www.croatia.hr.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.622123sec.