Niagaros krioklį pamėgo vestuvininkai

Niagara, kurį sudaro trys didžiuliai kriokliai, skiria Jungtines Amerikos Valstijas ir Kanadą. Esama nuomonės, kad krioklys įspūdingiau atrodo iš Kanados, o ne iš JAV pusės. Iš pastarosios pusės matyti du kriokliai: American Fall ir Bridal Veil Fall , o iš Kanados - Horseshoe Fall krioklys. Iš visų trijų krioklių Horseshoe Fall yra pats didžiausias ir įspūdingiausias. Šiuo kriokliu žemyn kriokia 90% viso upės vandens.

Niagaros krioklys yra didžiausias pasaulyje – kas sekundę kriokliu žemyn krenta 5700 kubinių metrų vandens. Turistai mato tik pusę šios vandens masės – kita dalis šios gamtinės jėgos suka milžiniškas turbinas, išgaunančias 4,5 gigavato elektros energiją.

Niagaros krioklį pamėgo vestuvininkai. Čia amerikiečiai ir kanadiečiai švenčia vestuvines ceremonijas. Niagara dažnai pasirenkama kaip viena iš povestuvinės kelionės vietų. Kanados pusėje palei krioklį yra įrengta nemažai liukso klasės viešbučių, svečių namų, koplyčių, kuriose tuokiasi jaunavedžiai. Šiuose viešbučiuose dažnai vyksta prabangūs vestuviniai pokyliai.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.22829795sec.