Abu Dabyje statomi greičiausi amerikietiški kalneliai pasaulyje

Ferrari World parke šiuo metu statomi amerikietiški kalneliai, kurie turėtų tapti greičiausiais pasaulyje. Ferrari World parkas yra Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai), jo atidarymas planuojamas šių metų spalio 28 dieną – praėjus dviems savaitėms po Formula 1lenktynių etapo Abu Dabyje. Parkas kurtas laikantis automobilių sporto ir greičio idėjos.

Naujieji amerikietiški kalneliai pasieks 240 km/h greitį – tad bebaimiai lankytojai turėtų patirti išties didelę adrenalino dozę.

Po stogu įrengtas atrakcionų parkas, esantis Yas saloje, užima 25 hektarų plotą. Šis parkas kartu su Luvro ir Gugenheimo muziejų kopijomis turėtų tapti viena labiausiai lankomų vietų Abu Dabyje.

Ferrari World parke bus įrengtos kartingų, ralio ir „drag“ automobilių lenktynių trasos. Lankytojai taipogi galės apsilankyti kino teatre, automobilių sporto mokyklose bei apsistoti viename iš daugelio viešbučių. Ant 200 000 kvadratinių metrų dydžio raudono stogo bus matyti didžiausias pasaulyje Ferrari logotipas.

Po kvapą gniaužiančių pojūčių amerikietiškų kalnelių trasoje ramybės ir grožio oazę lankytojai ras Bell'Italia, į kurį nuveš specialus Ferrari taksi. Bell'Italia yra tipiška mažų italų miestelių kopija, kurioje ir Venecijos lagūna, Koliziejus ir pasviręs Pizos bokštas. Parke taip pat bus ir Ferrari gamyklos kopija, kurioje bus galima pamatyti, kaip gaminami Ferrari automobiliai.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13549781sec.