JAV didmiesčiuose turistai neturėtų baimintis dėl savo saugumo

Jungtinėse Amerikos Valstijose besilankantys turistai neturėtų baimintis dėl savo saugumo. Visit USA komiteto teigimu, rizika kelionės metu būti užpultiems ar apiplėštiems per pastaruosius metus yra labai sumažėjusi. Laikai, kuomet po 22 valandos vakaro buvo patariama nevaikščioti centriniu Niujorko parku, jau praėjo, tačiau kai kuriems 80-90-ųjų metų stereotipai vis dar aktualūs.

Žinoma, kiekviename didmiestyje yra rajonų ir kvartalų, kuriuose nusikalstamumo lygis yra pavojingai aukštas, tačiau dažniausiai tai yra gyvenamieji rajonai, kuriuose turistai paprastai nesilanko. Net ir Harlemas (Manheteno dalis), 90-aisias metais liūdnai garsėjęs dideliu išprievartavimų ir apiplėšimų skaičiumi, dabar yra tapęs kur kas saugesnis. Tiesa, dauguma Harlemo gyventojų yra afroamerikiečiai, todėl dažnam gali susidaryti slogus įspūdis.

Lankydamiesi Niujorke, San Franciske, Čikagoje, Detroite ar Denveryje turistai tikrai turėtų jaustis saugiai. Nors kai kur ekonominė krizė pakeitė miesto veidą ir kai ką gali išgąsdinti tušti ar apleisti pastatai, tačiau statistika rodo, kad nusikalstamumas dėl to nėra išaugęs.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17445493sec.