Apdovanotos geriausios Vokietijos traukinių stotys

Darmštato (Darmstadt) ir Badenbadeno (Baden-Baden) traukinių stotys šiemet išrinktos geriausiomis Vokietijoje. Vertinimo komisija kreipė dėmesį į švarą stotyje, informaciją keleiviams, ir susisiekimą su miesto centru.

Geriausios Vokietijos stotys apdovanojamos kasmet - viena didmiesčio ir viena mažesnio miestelio. Apdovanojimai skiriami nuo 2004 metų. Šiemet papildomu apdovanojimu apdovanota Ešvegės (Eschwege) stotis (Hesenas – Vokietijos federacija), kadangi čia po 24 metų pertraukos vėl atnaujinti traukinių maršrutai ir atidaryta stotis.

Darmštato traukinių stotis, esanti didžiulio parko viduryje, pripažinta žaliausia Vokietijos stotimi. Stoties laukimo salės interjere puikiai suderintos stiklo ir jugend stiliaus detalės. Keleiviai laukti savo traukinių gali sėdėdami ant raudonos odos krėslų.

Badenbadeno stotis pripažinta "Trumpų ir sausų kelių stotimi". Čia viskas kompaktiškai sujungta po vienu stogu - kavinė, stotis, viešbutis ir autobusų stotis. Prie stoties įrengta ir patogi motociklų ir dviračių aikštelė.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13723302sec.